Haberi Paylaş

Euro 2016 Heyecanı 'Son 16' Turuyla Devam Ediyor!

Güncel Haberler

Euro 2016 Heyecanı 'Son 16' Turuyla Devam Ediyor!

Euro 2016 'Son 16' turu başlıyor. 24 Haziran Cumartesi günü oynanacak 3 maç ile tam sürat devam eden Euro 2016 keyfi, TRT 1 ve TRT Spor ekranlarından izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

24 Haziran Cumartesi günü saat 16.00'daki İsviçre-Polonya, saat 22.00'daki Hırvatistan- Portekiz maçları TRT 1 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Aynı gün saat 19.00'da Galler-Kuzey İrlanda maçı ise TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.

A Grubunu Fransa'nın ardından 5 puanla ikinci sırada tamamlayan İsviçre, C Grubunu Almanya'nın ardından 7 puanla ikinci sırada tamamlayan Polonya ile Saint-Étienne şehrindeki Geoffroy Guichard Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. A Milli Futbol Takımımızın da yer aldığı D Grubu'nu 7 puanla lider tamamlayan Hırvatistan, F Gurubu'nda Macaristan ve İzlanda'nın ardından 3 puanla 3. tamamlayarak en üçüncüler arasına giren Portekiz karşısında sahada olacak. Karşılaşma; Lens şehrinde Stade Bollaert-Delelis' de oynanacak.

Deneyimli Spor Spikerleri, TRT 1 ekranlarında maçları yorumluyor

Hüseyin Ersin Düzen, Yalçın Çetin, Levent Özçelik, Erdoğan Arıkan, Kemal Kerem Öncel, Alper Bakırcıgil ve Himmet Hünkar Mutlu gibi deneyimli spor spikerleri, TRT 1 ekranlarında maçları anlatacak ve yorumlayacak. İstanbul'dan Cüneyt Kıran, Alp Pehlivan, Serkan Akcan Melih Gümüşbıçak, Ali Gültiken, Fransa'dan Oğuz Çetin, Serdar Dayat ve Hikmet Karaman, yorumları ve tahminleri ile şampiyonaya renk katacak. Maç Öncesi, Devre Arası ve Maç Sonrası özet ve yorumcuları ise Yusuf Kenan Çalık, Giray Bulak ve İlker Yağcıoğlu olacaklar.

EURO 2016 Keyfi, TRT 1 Youtube Kanalından da izlenebiliyor!

Ayrıca, TRT 1 izleyenleri, 10 Haziran-10 Temmuz arasındaki Euro 2016 karşılaşmalarının fragmanlarını, maç özetlerini ve her türlü maç görüntülerini TRT 1 YouTube kanalından eş zamanlı takip edebilecek.


Kaynak: Bültenler / Güncel

Hırvatistan Portekiz Fransa Euro Güncel Haberler

title