Eski Kumluca Myo Müdürü Sönmez'den Çetinkaya'ya Veda Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Eski Kumluca Myo Müdürü Sönmez'den Çetinkaya'ya Veda Ziyareti

AA - Güncel
Eski Kumluca Myo Müdürü Sönmez'den Çetinkaya'ya Veda Ziyareti

Eski Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Sahriye Sönmez, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'ya veda ziyaretinde bulundu.

Eski Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Sahriye Sönmez, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'ya veda ziyaretinde bulundu.

Kumluca MYO Müdürlüğü görevini 2009-2016 yılları arasında yürüten Prof. Dr. Sahriye Sönmez, beraberinde yerine atanan Yrd. Doç. Dr. İlker Sönmez ile Çetinkaya'yı makamında ziyaret etti.

Sönmez, 2009 yılından bu yana Kumluca MYO Müdürlüğü görevinde bulunduğunu, bu süreçte Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ile uyum içinde çalışarak ilçede akademik eğitim alanından bir çok güzel hizmete imza attıklarını söyledi.

Görevi süresince kendisine verilen destekten dolayı teşekkür eden Sönmez, "Benim görevim bir bayrak yarışıydı, bu yarışta 8 yıla yakın bu bayrağı taşıdım. Bundan sonra bu bayrağı bir başka arkadaşımız devraldı. İnşallah o da bizden aldığı bu görevi daha iyi yapmak için mücadele edecektir. Benim hayatımda Kumluca'nın her zaman ayrı bir yeri oldu ve bundan sonra da olmaya devam edecek. Görevim süresince desteğinizden ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Çetinkaya da Sönmez'e, uzun yıllar ilçede akademik anlamda eğitim vererek sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Kumluca MYO'nun ilk açıldığı yıllarda hangi bölümlerin açılacağı, kaç öğrenci alınabileceği tartışılırken, bugün gelinen noktada ilçede bir fakültenin var olmasının, eğitim alanındaki yapılan önemli çalışmalara bağlı olduğunu ifade eden Çetinkaya, bu konuda da MYO'nun büyük katkısı olduğunu belirtti.

Çetinkaya, Sönmez'e yeni görevinde başarılar dileyerek, üzerinde Kumluca'nın simgesi Kalekule resmi bunun porselen çay seti hediye etti.

AA / Güncel

Hüsamettin Çetinkaya Kumluca Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title