Epidyem Zemin Çalışmaları Sürüyor - Haberler
Haberi Paylaş

Epidyem Zemin Çalışmaları Sürüyor

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Epidyem Zemin Çalışmaları Sürüyor

Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekipleri, görev yetki ve sorumluluk alanında bulunan çocuk oyun grupları ve yürüyüş yollarında başlattığı epidyem zemin çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Cemil Çöllü Parkı ve yürüyüş yolları, ETV Parkı, Çakapark, Malta Parkı, Hafsa Sultan Parkı ve Mahalle Muhtarlığı önündeki çalışmalar ivedilikle gerçekleştiriliyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, çocuk oyun gruplarının bulunduğu alanlarda ve vatandaşların spor yaptığı tartan pistlerde başlattığı zemin yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekipleri, yüzeyinde bozulmalar meydana gelen veya zamana ve kullanıma bağlı olarak yıpranan zeminleri hızla yeniliyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, "Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak Cemil Çöllü Parkı ve yürüyüş yolları, ETV Parkı, Çakapark, Malta Parkı, Hafsa Sultan Parkı ve Mahalle Muhtarlığı önünde epidyem zemin yenileme çalışmalarımız hızla ilerliyor. Çocuk oyun alanlarında farklı renkleri kullanırken, yürüyüş yollarında standart tek renk uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Çocuklar oyun alanlarında oynarken ya da vatandaşlarımız spor yaparken düşmesi durumunda epidyem zemin esnek yapısı ile betonun sert etkisini azaltıyor ve bu şekilde yaralanmaların önüne geçiyor. Program dahilinde görev sahalarımızdaki zeminleri ivedilikle yenileyeceğiz" diye konuştu.

Bültenler / Güncel

Manisa Büyükşehir Belediyesi oyunlar Malta Çocuk Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title