Elon Musk'tan Twitter CEO'suna hakaret niteliğinde cevap! - Haberler
Haberi Paylaş

Elon Musk'tan Twitter CEO'suna hakaret niteliğinde cevap!

Shiftdelete - Güncel
 - Güncelleme:
Elon Musk'tan Twitter CEO'suna hakaret niteliğinde cevap!

Twitter satın alma işlemlerini sahte hesaplar nedeniyle askıya alan Elon Musk, bugün Twitter CEO'suna kaka emojisi gönderdi!

Twitter platformundan ilk önce hisse alan Elon Musk, daha sonra bununla da yetinmeyerek tamamını satın alma girişiminde bulunmuştu. Platformda birçok değişiklikten şikayet eden Elon Musk, bir de Twitter'ın daha özgür ve demokratik olması için spam hesaplarından temizlenmesini istemişti. Bugün bağımsız kuruluşların yaptığı açıklamada Twitter hesaplarının yüzde 19,42'sinin sahte olduğu ortaya çıktı. Twitter daha önceden bu verinin yüzde 5 olduğunu belirtmişti. Ünlü iş insanı Elon Musk, bugün konuyla ilgili açıklama yapan Twitter CEO'suna hakaret niteliğinde bir cevap verdi.

Elon Musk, Twitter CEO'suna kaka emojisi gönderdi!

Ünlü iş insanı Elon Musk, firmanın spam hesaplarla yeterince işlem yapmadığını düşünerek satın alma işlemlerini askıya aldı. Ardından da gizlilik sözleşmesini ihlal etti ve algoritmada bazı hatalar olabileceğini anlatan paylaşımlar yaptı.

Elon Musk haklı mı? Twitter'daki sahte ve spam hesapların oranı açıklandı!

Twitter CEO'su Parag Agrawall da bugün Twitter hesabından spam hesaplarla ilgili uzun bir tweet dizisi paylaştı. Bu paylaşımda sahte hesaplar için gün içinde kapattıkları hesapların verilerinden bahsetti ve şirketin konuyu ele alış biçimini savundu. Ek olarak da aksini öne süren herkesin yanlış olduğunu dile getirdi.

Elon Musk, Parag Agrawall'ın paylaştığı tweet dizesini kaka emojisi ile yanıtladı. Ardından da ek olarak "Reklamcılar, paralarının karşılığında ne aldıklarını nasıl biliyorlar? Bu Twitter'ın finansal sağlığı için esastır." diyerek soru yöneltti.

Elon Musk'ın kaka emojisi, kısa süre içinde sosyal medyada gündem oldu. Parag Agrawall ise Elon Musk'ın kaka emojisi paylaşımı ve reklamcılar ile ilgili olan sorusuna bir cevap vermedi.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Elon Musk'ın spam hesaplar konusunda sergilediği davranış doğru mu? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Shiftdelete / Güncel

Elon Musk Twitter Hakaret CEO Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Shiftdelete tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Shiftdelete tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Shiftdelete kurumudur.
title