Elif, ambalaj sektörünün ilk "Tanınmış Markası" oldu! - Haberler
Haberi Paylaş

Elif, ambalaj sektörünün ilk "Tanınmış Markası" oldu!

Bültenler - Güncel
Elif, ambalaj sektörünün ilk 'Tanınmış Markası' oldu!

Ambalaj sektöründe bakış açısı ve kalitesi ile fark yaratan, ürünleri ile ulusal ve uluslararası arenada tercih edilen bir marka olan Elif, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Tanınmış Marka olarak kabul edildi.

Elif, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından, hedef kitlesinde yardım gerekmeden tanınması, belirli bir kalite standardı sağlaması, ülke genelinde herkes tarafından bilinmesi gibi birçok parametre değerlendirilerek 'Tanınmış Marka' statüsüne alındı. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilen ve ayrıcalıklı bir koruma sağlayan "Tanınmış Marka" tescili, sadece orijinal marka özelliği taşıyan, ürünlerde ve hizmet anlayışında kalite standardının sağlandığı ve hedef kitlesi tarafından bilinir olduğu kanıtlanmış markalara veriliyor. Türk Patent ve Marka Kurumu'nun 12 ay süren değerlendirme ve araştırmaları sonucunda açıklanan ve BMW, Coca Cola, Jaguar, Gucci, Nescafe, Nivea, Microsoft, Milka, Shell, Superman, Pfizer, Philips, Pirelli, Swatch, Toblerone gibi pek çok tanınmış markanın bulunduğu listeye artık Elif de eklendi.

Global vizyonuna ulaşmak için yatay ve dikey genişlemelerle dünya ölçeğinde gelişmekte olan Elif, hizmet ve ürünlerinin yanı sıra markasının kalite ve standartlarını da korumanın ne kadar büyük önem taşıdığının bilincinde olarak geçtiğimiz sene Türk Patent ve Marka Kurumu'na tanınmış marka başvurusunda bulunmuştu. 1972 yılında "Elif" markası ile çıktığı yolda, global arenadaki yerini almak için, hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren Elif, 31.03.2017'de Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yayınlanan karar ile tanınmışlık kabulünü aldı.

"Yaşam için Ambalaj" üreten Elif, değer yaratmak için, liderlik ruhu içinde, düşünce ve kültür zenginliğinin kaynağı çeşitlilik, vazgeçilmez değeri dürüstlük ve sorumluluklarının net bilinci ile durmaksızın çalışıyor. Halihazırda bu değerler doğrultusunda tüm çalışanları ve iş ortakları ile birlikte başarılı işler yürütüyor ve yeni projelerle marka algısını sorumlu, dürüst, çeşitlilikten güç alan ve değer yaratan bir lider olarak güçlendirmeyi hedefliyor.

Bültenler / Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title