Haberler

Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'nde Çocuklarla Buluştu

Haber-Kamera: Ümit UZUN-Harun UYANIK- İstanbul DHA)CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Yaşam Vadisi'nde düzenlenen 'Bahar Şenlikleri' etkinliğinde çocuklarla buluştu.

Haber-Kamera: Ümit UZUN-Harun UYANIK- İstanbul DHA)

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Yaşam Vadisi'nde düzenlenen 'Bahar Şenlikleri' etkinliğinde çocuklarla buluştu. İmamoğlu, kendisine 'Ekrem abi' diye seslenen çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra bale gösterisini izledi. Gösteri sonrası konuşma yapan Ekrem İmamoğlu, 'Çok seviyorum, gerçekten çok seviyorum. Dünyanın en güzel şeyi çocuklarında sizi sevmesi herhalde. Hayatımda bu kadar beslendiğim bir başka sevgi olmadı. İnanılmaz bir şey. Bu kadar sıcak, içten, karşılıksız. Hatta içine bazen özledim deyip, gözyaşı bile katıyorlar ya, inanılmaz. Bu kadar bağ kurmuş olmak. Yani bazılarıyla biz mi büyüdük, onlar mı büyüdü karıştık valla birbirine. İnanılmaz keyifli. Allah'ım bütün dünyadaki çocukları korusun. Hiçbir çocuk dünyada savaşın, zulmün kıskacına tutulmasın, dünyaya tutunsun, güzel yetişsin. Çocuğun güzelliğinin, sıcaklığının, gerçekten ırkı mı olur Allah aşkına, dini mi olur' Yok yani. Çocuk. Kurban olayım" dedi.

"BU ŞEHRİN ÇOCUKLARINI EŞİTLEMEK İSTİYORUM"

Bütün çocukları eşitlemek istediğini söyleyen İmamoğlu, 'Bütün anne babalar bilir ki, çocuğun kokusu cennet kokusudur. O güzel kokuyu, bu şehrin yöneticisi olarak her zaman hissetmek istiyorum. ve gerçekten bu şehrin çocuklarını eşitlemek istiyorum. Ben bu şehrin çocuklarını, bu ülkenin geleceğine iyi hazırlansınlar istiyorum ve onun için çok büyük mücadele vereceğim. Akıllı olsunlar, çağdaş olsunlar, iyi eğitim alsınlar, iyi insan olsunlar, iyi meslek sahibi olsunlar. Başta kızlarımız hepsi okusun. Pırıl pırıl bir dünya yapacaklar, ben ona inanıyorum. İyi ki varlar. Çocuklar, bu şehrin güzel çocuklarına hep ayrı yer tutuyor, onların yürekleri, pıt pıt atan kalpleri, heyecanları hep benimle olsun inşallah. Yüreklerine sağlık. Fazla konuşamıyorum, çok seviyorum çocukları" diye konuştu.

Buradan ayrılan İmamoğlu, Bağcılar Güneşli Meydanı'nda Halkla Buluşma etkinliğine katıldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Bahar Şenlikleri Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü İmamoğlu Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Birçok kuruma yeni atamalar yapıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Birçok kuruma yeni atamalar yapıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title