Haber : Düzce - Binada Mahsur Kalan Köpeği İtfaiye Kurtardı - Haberler

Haberi Paylaş

Düzce - Binada Mahsur Kalan Köpeği İtfaiye Kurtardı

Düzce - Binada Mahsur Kalan Köpeği İtfaiye Kurtardı

Binada mahsur kalan köpeği itfaiye kurtardıDÜZCE(DHA) - DÜZCE'de hasarlı olması nedeniyle kimsenin girmemesi için girişleri kapatılan metruk binada mahsur kalan köpeği itfaiye ekibi kurtardı.

Binada mahsur kalan köpeği itfaiye kurtardı

DÜZCE(DHA) - DÜZCE'de hasarlı olması nedeniyle kimsenin girmemesi için girişleri kapatılan metruk binada mahsur kalan köpeği itfaiye ekibi kurtardı.

Mansur Bayram Caddesi üzerinde bulunan binada balkona çıkarak havlayan köpeği gören vatandaşlar zabıtayı arayarak haber verdi. Zabıta ekipleri hasarlı olması nedeniyle binaya girilmemesi için girişleri tuğlayla örülerek kapatılan apartmanın çevresinde inceleme yaptı. Binanın çevresinde içeriye girmek için yeni bir yer açılıp açılmadığını kontrol eden zabıta ekibi her yerin kapalı olduğunu tespit edince itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğü ekibi merdivenli araçla metruk binaya girdi. Uyuşturucu iğneyle bayıltılan köpek daha sonra binadan çıkartılarak hayvan barınağına götürüldü.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Düzce Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title