Dursunbey Şoförler Odası Başkanı Mustafa Dayı Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Dursunbey Şoförler Odası Başkanı Mustafa Dayı Oldu

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Dursunbey Şoförler Odası Başkanı Mustafa Dayı Oldu

Dursunbey Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda 249 oyun 160’ını alan Mustafa Dayı yeniden başkan oldu.

Dursunbey Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda 249 oyun 160'ını alan Mustafa Dayı yeniden başkan oldu.

Dursunbey Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının dört yılda bir gerçekleşen olağan genel kurulu M. Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşti. Genel Kurula Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, AK Parti Dursunbey İlçe Başkanı Üzeyir Sali, Balıkesir ve İlçelerinden esnaf odaları temsilcileri ve Şoförler odası üyeleri katıldı.Fehmi Erdem Başkanlığında oluşturulan divan ile kongre gündemine geçilirken, kongre açılışı öncesi Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Görüşülen gündemin ardından kongrede oylamaya geçilirken, seçim saat 17.00'da kadar kültür merkezinde devam etti. Açılan sandıklara göre toplam 249 oy kullanıldı. Bu oyların 160'ını Mustafa Dayı, 82'sini ise Hüseyin Çimen aldı. Buna göre Mustafa Dayı yeniden başkanlığa seçildi. Mustafa Dayı'nın yönetiminde İbrahim Şahin, Kadir Küçük, Süleyman Kırbaş, Mehmet Aymaz, Mehmet Demiray, H. İbrahim Kutlu isimleri yer aldı. - BALIKESİR

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Akif Ersoy Balıkesir Dursunbey Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title