Doktoru bıçakla yaralayan sanığa indirimsiz 16 yıl 2 ay hapis (3) - Haberler
Haberi Paylaş

Doktoru bıçakla yaralayan sanığa indirimsiz 16 yıl 2 ay hapis (3)

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
Doktoru bıçakla yaralayan sanığa indirimsiz 16 yıl 2 ay hapis (3)

BAKAN KOCA: ASLA UNUTULMAMASI GEREKEN BİR KARARSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan Dr. Ertan İskender'i elinden ve belinden bıçaklayarak yaralayan hastası Bayram Nargüner'in 16 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldığı dava hakkında açıklama yaptı.

BAKAN KOCA: ASLA UNUTULMAMASI GEREKEN BİR KARAR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan Dr. Ertan İskender'i elinden ve belinden bıçaklayarak yaralayan hastası Bayram Nargüner'in 16 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldığı dava hakkında açıklama yaptı. Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi: "Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir asistan hekimi bıçakla yaralayan sanık Bayram N. 16 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmıştır. Bu kararın, sağlıkta şiddet suçunu hafife alan ve suça eğilimi olan kişilerce asla unutulmaması gereken bir karar olduğuna inanıyoruz."


Demirören Haber Ajansı / Güncel

Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fahrettin Koca, Bayram, Ankara, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title