Diyarbakır'da "Aliş'in Maceraları" adlı tiyatro oyunu izleyiciyle buluşacak - Haberler
Haberi Paylaş

Diyarbakır'da "Aliş'in Maceraları" adlı tiyatro oyunu izleyiciyle buluşacak

AA - Mehmet Sıddık Kaya - Güncel
 - Güncelleme:
Diyarbakır'da 'Aliş'in Maceraları' adlı tiyatro oyunu izleyiciyle buluşacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın çocuklar için hazırladığı "Aliş'in Maceraları" adlı tiyatro oyunu, 14 Aralık Salı günü prömiyer yapacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın çocuklar için hazırladığı "Aliş'in Maceraları" adlı tiyatro oyunu, 14 Aralık Salı günü prömiyer yapacak.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi, çocukların eğitimlerine, gelişimlerine ve eğlenmelerine katkıda bulunmak amacıyla yeni projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Şehir Tiyatroları, çocuklar için "Aliş'in Maceraları" adlı tiyatro oyununu hazırladı.

İbrahim Kaçmaz'ın yazdığı, Erdal Ayna'nın yönettiği oyun, 14 Aralık Salı günü saat 13.00'te Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Tiyatro Salonunda izleyiciyle buluşacak.

Oyun, eğitimin temelini oluşturan ilköğretim çağı ile çocuğun gelişimi, başarısı, başarısızlığı, arkadaşlarıyla, öğretmenleriyle ilişkisi, annesiyle babasıyla iletişimi, toplumun ahlak yapısı gibi konuları ele alıyor.

AA / Mehmet Sıddık Kaya - Güncel

Büyükşehir Belediyesi 14 Aralık Tiyatro oyunlar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title