Haber : Diriliş Ertuğrul 53. Yeni Bölümde İsyan Başlıyor - İzle - Haberler

Haberi Paylaş

  Diriliş Ertuğrul 53. Yeni Bölümde İsyan Başlıyor - İzle

  Diriliş Ertuğrul 53. Yeni Bölümde İsyan Başlıyor - İzle

  TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul rekora doymuyor.

  TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul rekora doymuyor.

  Geçtiğimiz hafta yayınlanan 52. bölümüyle AB'de 15,00 ABC 1'de13.83 ve TOTAL grubunda 10,00 reyting ve AB grubunda aldığı 33.75 share(izlenme) oranıyla son yılların en fazla izlenen dizisi oldu. Başladığı günden bu yana reytinglerde tüm gruplarda açık arabirinci olan Diriliş "Ertuğrul" önceki akşam yayınlanan 52. Bölümünde AB'de 15,00ABC 1'de 13.83 ve TOTAL grubunda 10,00 reyting ve AB grubunda aldığı 33.75share (izlenme) oranıyla 2014, 2015, ve 2016 yılları arasında yayınlanan bütün dizilerarasında birinci olarak erişilmesi güç bir yeni rekora imza attı.

  SOSYAL MEDYADA DÜNYA GÜNDEMİNDE

  Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul Çarşamba akşamı yayınlanan 52. bölümüyle de sosyal medyadada çok konuşulanlar arasında yer aldı. #AdaletVakti hashtag'i ile Türkiye listesinde(TT ) 1. olan dizi, 70.243 adet tweet aldı. Diriliş Ertuğrul Dizisi ayrıcaDünya listesine de (WTT) 3. sıradan girmeyi başardı.

  Dizinin 53. bölüm fragmanı da yayınlandı. Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide neler olacak? İşte ilk detaylar..

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 53. BÖLÜM FRAGMANI

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Banu Çiçek'in kaçırılması, Ertuğrul'la Tuğtekin'i bir kez daha karşı karşıya getirmiştir. Tuğtekin, yaşananlardan Ertuğrul'u sorumlu tutmaktadır. Gündoğdu alp başı olarak, Doğan ve Banu Çiçek'in yakalanması için görevlendirilmiştir. Ertuğrul ise Aytolun ve Gümüştekin'in gizli oyunlarını ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapmıştır. Banu Çiçek'le Selcan'ın görüştüğünü gören Goncagül, obaya gelerek gördüklerini halasına anlatır. Aytolun, Goncagül'ün anlattıklarıyla telaşlanmıştır. Doğan, Gündoğdu Bey tarafından yakalanır. Banu Çiçek ise kaçarken yaralanmıştır. Diğer yandan Saadettin Köpek bütün Türkmen beylerini kervansarayda toplar.

  Ertuğrul'un de bulunduğu bu toplantıda Gümüştekin, Türkmen obalarının başına uç beyi olarak atanmıştır.

  Ertuğrul, Gümüştekin'in uç beyi olarak görevlendirilmesine karşı çıkmıştır. Bu durum Saadettin Köpek ve Ertuğrul arasında yeni bir gerilimin başlangıcı olur. TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Aytolun, Selcan ve Banu Çiçek karşılaşmasında neler olacak? Tuğtekin, yaşananlara tepkisini nasıl gösterecek? Saadettin Köpek ve Gümüştekin'in Ertuğrul için planları nedir? Öğreneceği gerçek Tuğtekin'in üzerinde nasıl bir etki meydana getirecek? Gümüştekin'in uç beyi olması obada nasıl karşılanır? Tuğtekin'in Gündoğdu'ya anlattığı büyük sır nedir? Gümüştekin'in uç Beyi olarak Doğan hakkındaki yaptırımı nasıl bir Ertuğrul niçin müdahale etmez? Aytolun, Tuğtekin'e Gökçe'nin hangi sırrını söyler? Ertuğrul'un bütün Türkmen obalarında büyük yankı uyandıran planı nedir?

  OYUNCU KADROSU

  Engin Altan DÜZYATAN-ERTUĞRUL

  Esra BİLGİÇ-HALİME HATUN

  Kaan TAŞANER-GÜNDOĞDU

  Hülya DARCAN-HAYME ANA

  Osman SOYKUT-İBN-İ ARABİ

  Didem BALÇIN-SELCAN HATUN

  Cengiz COŞKUN-TURGUT ALP

  Nurettin SÖNMEZ-BAMSI BEYREK

  Cavit Çetin GÜNER-DOĞAN BEY

  Burcu KIRATLI-GÖKÇE

  Mehmet ÇELİK-DELİ DEMİR

  Uğur Güneş-TUĞTEKİN

  Barış Bağcı-NOYAN

  Hüseyin Özay-KORKUT BEY

  Evrim Solmaz-AYTOLUN

  Muharrem Özcan-TANGUT

  Ayberk Pekcan-ARTUK BEY

  Hürriyet / Güncel

  Diriliş Ertuğrul Gündoğdu Türkiye Politika Güncel Haberler

  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title