Haberi Paylaş

Denizlili Manav, Gülizar Biçer Karaca'ya, Bir Annenin Çocuğuna Bir Dilim Karpuz Bile Alamadığını Anlattı

Güncel Haberler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Denizli’de esnafın sorunlarını dinledi. Karaca’nın ziyaret ettiği manav, bir annenin çocuğuna bir dilim karpuz bile alamadığını anlattı. Denizlili manav, “Bir iki hafta kadar önce, çocuk annesinin eteğini çekiyor, ‘anne karpuz, karpuz’ diyor. Anne, cebine çaktırmadan baktı, parası yetmedi, almadan gitti” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Denizli'de esnafın sorunlarını dinledi. Karaca'nın ziyaret ettiği manav, bir annenin çocuğuna bir dilim karpuz bile alamadığını anlattı. Denizlili manav, "Bir iki hafta kadar önce, çocuk annesinin eteğini çekiyor, 'anne karpuz, karpuz' diyor. Anne, cebine çaktırmadan baktı, parası yetmedi, almadan gitti" dedi.

CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, bugün Denizli'nin Çaybaşı ve Saltak caddelerinde esnafı ziyaret etti. Karaca'ya, CHP İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Işık Kodal Kurt da eşlik etti.

Karaca'nın dinlediği bir manav, "İşlerimiz iyi diyelim, iyi olsun. (Dilim karpuzu göstererek) Bu dilimi satmakta bile zorlanıyorum. Hatta bir anım var; bir iki hafta kadar önce, çocuk annesinin eteğini çekiyor, 'anne karpuz, karpuz' diyor. Anne, cebine çaktırmadan baktı, parası yetmedi, almadan gitti" diye konuştu.

Karaca ise manava, "Yani çocuk karpuzu yiyemedi. Anne, parası olmayınca çeyrek karpuzu bile alamadı. Öyle mi" diye karşılık verdi. Manav da "Bu durumlara geldik biz" dedi.

Kaynak: ANKA / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Gülizar Biçer Karaca Denizli Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title