Haber : ÇOLPON-ATA - TBMM Başkanı Şentop: "Türk yurtlarının her köşesinde, barış, düzen, adalet ve kalkınmaya ulaşılmasını arzu ediyoruz" - Haberler

Haberi Paylaş

ÇOLPON-ATA - TBMM Başkanı Şentop: "Türk yurtlarının her köşesinde, barış, düzen, adalet ve kalkınmaya ulaşılmasını arzu ediyoruz"

 - Güncelleme:

Katılımcı ülke meclis başkanlarının konuşması TBMM Başkanı Şentop'un konuşması ÇOLPON-Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) 11. Genel Kurul Toplantısında bir konuşma yaptı.

Katılımcı ülke meclis başkanlarının konuşması

TBMM Başkanı Şentop'un konuşması ÇOLPON- Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) 11. Genel Kurul Toplantısında bir konuşma yaptı. Şentop, toplantı sonrası düzenlenen basın toplantısına katıldı.

AA / Güncel

Togo Cumhuriyeti Mustafa Şentop Türkiye Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title