Haberler

Çin'in Sevgililer Günü'nde Yapılan Toplu Düğünde Birçok Çift Dünya Evine Girdi

Abone Ol

WUYİSHAN, 22 Ağustos (Xinhua) --Çin'in güneydoğusundaki Fujian eyaletinin Wuyishan şehrinde düzenlenen toplu düğün törenine katılan çiftler, 22 Ağustos 2023. Birçok çift, Salı gününe denk gelen geleneksel Qixi Festivali'nde, diğer bir deyişle Çin'in Sevgililer Günü'nde evlenmeyi tercih etti.

WUYİSHAN, 22 Ağustos (Xinhua) --Çin'in güneydoğusundaki Fujian eyaletinin Wuyishan şehrinde düzenlenen toplu düğün törenine katılan çiftler, 22 Ağustos 2023.

Birçok çift, Salı gününe denk gelen geleneksel Qixi Festivali'nde, diğer bir deyişle Çin'in Sevgililer Günü'nde evlenmeyi tercih etti. (Fotoğraf: Qiu Ruquan/Xinhua)

Kaynak: Xinhua / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti Sevgililer Günü Toplum Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (108. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Adım Farah YENİ BÖLÜM (24. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (117. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (354. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (9 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 9 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title