Çin'in Büyük Körfez Bölgesi'nde Ulaşım Altyapısı İyileştiriliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Çin'in Büyük Körfez Bölgesi'nde Ulaşım Altyapısı İyileştiriliyor

Çin'in Büyük Körfez Bölgesi'nde Ulaşım Altyapısı İyileştiriliyor

GUANGZHOU, 30 Haziran (Xinhua) -- Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinde Shenzhen-Zhongshan otoyol bağlantısının kilit projelerinden biri olan Lingdingyang Köprüsü'nün inşaat sahası görülüyor, 7 Haziran 2022.

 - Güncelleme:

GUANGZHOU, 30 Haziran (Xinhua) -- Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinde Shenzhen-Zhongshan otoyol bağlantısının kilit projelerinden biri olan Lingdingyang Köprüsü'nün inşaat sahası görülüyor, 7 Haziran 2022. Shenzhen-Zhongshan otoyol bağlantısı toplamda 24 kilometre uzunluğa sahip olacak ve bir sualtı tüneli ve iki yapay ada içerecek. Bağlantı, 2024'te trafiğe açılacak. Ana yolların inşasıyla Guangdong-Hong Kong-Makao Büyük Körfez Bölgesi'nin bağlantısı sürekli iyileştiriliyor. Elverişli ulaşım ağı da bölgedeki lojistik verimliliğini artırarak yerel ticaretin gelişimine yeni bir canlılık getiriyor. (Fotoğraf: Deng Hua/Xinhua)

Xinhua / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti TEM Otoyolu Guangdong Körfez Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.
title