Haberler

CHP Sivas İl Başkanı Coşkun'dan "3600 ek gösterge" açıklaması

Abone Ol

CHP Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun, memurların 3600 ek gösterge talebinin hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.

CHP Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun, memurların 3600 ek gösterge talebinin hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.

Parti binasında basın açıklaması yapan Coşkun, CHP'nin, bugün Türkiye'de eş zamanlı olarak 3600 ek gösterge talebini dile getirdiğini belirtti.

Ülkede 3600 ek gösterge hakkı için yıllardır bekleyen milyonlarca memurun sesi olmak istediklerini aktaran Coşkun, "Milyonlarca kamu çalışanı devletine verdiği hizmetlerin karşılığında insanca yaşamak için hak talebinde bulunuyor. Çalışırken de emekli olduğunda da insanca yaşayabileceği bir ücret talep ediyor." dedi.

Polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerine 3600 ek gösterge ile ilgili sözler verilmesine rağmen hiçbir düzenleme yapılmadığını öne süren Coşkun, "Milyonlarca memur 3600 ek gösterge hakkı için, Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidarını bekliyor. İktidarımızda yıllardır sözde vaatlerle ve içi boş müjdelerle bekletilen öğretmenlerimizin, sağlık çalışanlarımızın, polislerimizin, din görevlilerimizin, infaz koruma memurlarımızın 3600 ek gösterge talebini derhal hayata geçireceğiz." diye konuştu.

Kaynak: AA / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Deniz Yücel İktidar İzmir Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
title