Kılıçdaroğlu'dan Ergenekon Tahliyelerine İlk Yorum - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'dan Ergenekon Tahliyelerine İlk Yorum

AA - Güncel
 - Güncelleme:
Kılıçdaroğlu'dan Ergenekon Tahliyelerine İlk Yorum

Kılıçdaroğlu, Ergenekon tahliyeleriyle ilgili "Tuncay Özkan'ın tahliyesiyle ilgili son derece mutluyum. Aslında tümünün tahliye edilmesi lazım." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ergenekon davası kapsamındaki tahliyelere ilişkin, " Tuncay Özkan'ın tahliyesiyle ilgili son derece mutluyum. Tabii bu arada tahliye talepleri reddedilenler de var. Aslında tümünün tahliye edilmesi lazım" dedi.

HAVALİMANINDA SORULARI YANITLADI

Partisinin Erzurum'daki mitingine katılmak üzere Kars'tan özel uçakla Erzurum Havalimanı'na gelen Kılıçdaroğlu, burada gazetecilerin Ergenekon davası kapsamında tutuklu yargılanan sanıklar gazeteci Tuncay Özkan, Sedat Peker ve emekli albay Levent Göktaş'ın tahliyesine ilişkin sorusunu yanıtladı.

"EN BÜYÜK DİLEĞİM BU"

Kılıçdaroğlu, "Tuncay Özkan'ın tahliyesiyle ilgili son derece mutluyum. Tabii bu arada tahliye talepleri reddedilenler de var. Aslında tümünün tahliye edilmesi lazım. Türkiye'de haksız yere yıllardır hapiste yatan bu masum insanların özgürlüklerine kavuşması lazım. En büyük dileğim bu" ifadelerini kullandı.

AA / Güncel

Kemal Kılıçdaroğlu, Tuncay Özkan, Erzurum, Politika, Güncel, Haberler

title