Çepniderelilerden Maski'ye Teşekkür - Haberler
Haberi Paylaş

Çepniderelilerden Maski'ye Teşekkür

Bültenler - Güncel
Çepniderelilerden Maski'ye Teşekkür

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Çepnidere Mahallesi'nde yer alan derede hayata geçirdiği ıslah ve temizlik çalışmaları mahalle sakinlerince takdir görüyor.

Yapılan çalışmalar sayesinde sağlıklı ve güvenli hale gelen derede olası su taşkınları engellendi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde yer alan de
Çepniderelilerden Maski'ye Teşekkürreleri sağlıklı hale getirmek için çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Turgutlu'nun Çepnidere Mahallesi'ndeki derede 2 bin 200 metre temizlik, 113 metre U kesit, 17 metrelik menfez ve 226 metre de panel çit imalatını gerçekleştirerek dere yatağını ve çevresini sağlıklı hale getirdi. MASKİ'nin yaptığı çalışmalar sayesinde olası su taşkınlarının önüne geçilmesinden dolayı mahalle sakinleri teşekkürlerini iletti.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI KISA SÜRE İÇERİSİNDE HAYATA GEÇİRİLECEK

Çepnidere Mahalle sakinlerinden Veli Çakır, "Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin mahallemize yaptığı hizmetlerden çok memnunuz. MASKİ Genel Müdürlüğü, yakın zamanda kanalizasyon ve içme suyu hatlarımızı da yenileyecek. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

"MAHALLEMİZE YAPILAN HİZMETLERDEN MEMNUNUZ"

MASKİ Genel Müdürlüğü'nce derede hayata geçirilen çalışmalardan dolayı memnun olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Tayfun Girgin, "Mahallemizin içerisinden geçen derede yapılan temizlik ve ıslah çalışmalarından dolayı memnunuz. Temizlik çalışmaları devam edecek. Ayrıca MASKİ, mahallemizde altyapı yenileme çalışmasını yakın zamanda başlatacak. Bu hizmetlerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne ve MASKİ genel Müdürlüğü'ne teşekkür ederim" dedi.

Bültenler / Güncel

Turgutlu, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title