Çepnidere ve Çepnibektaş'ta Aşure Hayrı - Haberler
Haberi Paylaş

Çepnidere ve Çepnibektaş'ta Aşure Hayrı

Bültenler - Güncel
Çepnidere ve Çepnibektaş'ta Aşure Hayrı

Turgutlu Belediyesi tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla Çepnidere Mahallesi'nde aşure hayrında bulunuldu.


Yaklaşık 750 kişilik aşure ikramının yapıldığı Çepnidere Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Turgay Şirin de mahalleye yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Turgutlu Belediyesi'nin hafta boyu devam eden aşure ikramlarının bir sonraki durağı Çepnidere ve Çepnibektaş Mahalleleri oldu. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de Başkan Yardımcısı İskender Tunç, İşletme ve İştirakler Müdürü Feray Kahyaoğlu, Muhtarlık İşleri Müdürü Aydın Lenger, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aylin Askingil, Manisa Büyükşehir Koordinasyon Turgutlu Şube Müdürü İbrahim Kutar ile birlikte Çepnidere Mahallesi'ni ziyaret etti. Aşevi ve Hayır Merkezi aracıyla yaklaşık 750 kişilik aşure ikramı yapılırken, Başkan Şirin ve beraberindekiler, Çepnidere Mahalle sakinleriyle mahalle kahvehanesinde bir araya geldi.

Mahalle Sakinlerinden Başkan Şirin'e Teşekkür

Mahalle Muhtarı Tayfun Girgin ve vatandaşlarla selamlaşan Başkan Şirin, "Mübarek Muharrem Ayı'nın pekiştirdiği birlik ve beraberliğimizin daim olması en büyük temennimdir. Biz de aşurenin bereketini vatandaşlarımızla paylaşmak istedik. Bugün de Allah nasip etti, Çepnidere Mahallemiz'i ziyaret ettik. Çepnibektaş Mahallemiz'de de 500 vatandaşımıza ikramımız oldu. Ulaştığımız her vatandaşımıza afiyet olsun, Allah tekrarlarını nasip etsin" dedi. Turgutlu Belediyesi çalışmaları hakkında Çepnidereliler'e bilgi veren Başkan Şirin, mahalle girişindeki yol çalışmasının yakın zamanda yapılacağını müjdelerken, vatandaşlar da ölüm kavşağı olan e-96 karayolu mahalle girişinin sinyalize sistemle güvenle hale getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Alt yapıya dair kanalizasyon sisteminin MASKİ tarafından yapılacağını müjdeleyen Başkan Şirin, üst yapı ile ilgili sorunları da en aza indireceklerini söyledi.

Bültenler / Güncel

Turgutlu Belediyesi, Turgay Şirin, Aydın, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title