Haberi Paylaş
Cemal Enginyurt: Bizim İçin Kimin Ne Dediğinin Hiç Önemi Yok. Esas Olan, Sayın Kılıçdaroğlu'nun Ağzından Çıkan Sözlerdir

Cemal Enginyurt: Bizim İçin Kimin Ne Dediğinin Hiç Önemi Yok. Esas Olan, Sayın Kılıçdaroğlu'nun Ağzından Çıkan Sözlerdir

Güncel Haberler

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, “Bizim için kimin ne dediğinin hiç önemi yok. Esas olan, Sayın Kılıçdaroğlu’nun ağzından çıkan sözlerdir. Kimse boşa beklemesin. Kimse ‘masa dağılır mı’ diye üzülmesin. Bu masa dağılmaz. 6 lidere selam olsun. Millet İttifakı kazanacaktır” dedi.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, "Bizim için kimin ne dediğinin hiç önemi yok. Esas olan, Sayın Kılıçdaroğlu'nun ağzından çıkan sözlerdir. Kimse boşa beklemesin. Kimse 'masa dağılır mı' diye üzülmesin. Bu masa dağılmaz. 6 lidere selam olsun. Millet İttifakı kazanacaktır" dedi.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyut, sosyal medya hesabından bugün yaptığı paylaşımda Altılı Masa ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Enginyurt, şunları kaydetti:

"ESAS OLAN, SAYIN KILIÇDAROĞLU'NUN AĞZINDAN ÇIKAN SÖZLERDİR"

"Bizim için kimin ne dediğinin hiç önemi yok. Esas olan, Sayın Kılıçdaroğlu'nun ağzından çıkan sözlerdir. Kimse boşa beklemesin. Kimse 'masa dağılır mı' diye üzülmesin. Bu masa dağılmaz. 6 lidere selam olsun. Millet İttifakı kazanacaktır."

Kaynak: ANKA / Güncel

Kemal Kılıçdaroğlu Cemal Enginyurt Millet İttifakı Demokrat Parti Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title