Çayeli Belediyesi Başarılı Öğrencileri 4. Kez Marmaris'e Gönderdi - Haberler
Haberi Paylaş

Çayeli Belediyesi Başarılı Öğrencileri 4. Kez Marmaris'e Gönderdi

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Çayeli Belediyesi Başarılı Öğrencileri 4. Kez Marmaris'e Gönderdi

Rize Çayeli Belediyesi başarılı öğrencileri gezi ile ödüllendirmeye devam ediyor.

Rize Çayeli Belediyesi başarılı öğrencileri gezi ile ödüllendirmeye devam ediyor.

Çayeli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yaptığı bir çalışmayla lise düzeyindeki okullarda başarı sergileyen 40 kişilik erkek öğrenci grubunu öğretmenleriyle birlikte tatil beldelerinden olan Marmaris'e gönderdi.

Gezi dolaysıyla açıklama yapan Çayeli Belediyesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Nacettin Hatipoğlu, Çayeli Belediyesinin sosyal ve kültürel faaliyetlerine vurgu yaparak "İlçede özellikle son zamanlarda bundan önceki dönemlerde hiç olmadığı kadar etkinlik sayısına imza atmaktadır. Bu durum, Çayeli'mizin sosyal belediyecilik anlamında çıtayı ne kadar da yükselttiğin göstermektedir" dedi.

Hatipoğlu, gönderilen 40 öğrenci ve beraberindeki idarecileri Çayelili iş adamı Ahmet Gençalioğlu'nun Marmaris'te bulunan otellerinde 5 gün boyunca ücretsiz ağırladığını ve bunu 4'üncü kez yaptığını belirterek iş adamı Ahmet Gençalıoğlu'na tüm Çayeliler adına teşekkür etti. Hatipoğlu ayrıca "Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen'e eğitime ve kültürel faaliyetlere vermiş olduğu çok yönlü katkılardan dolayı özellikle teşekkür ediyorum" dedi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından öğrenciler Marmaris'e uğurlandı.

Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, toplantıda olması sebebiyle ilçe merkezinde düzenlenen uğurlama törenine katılmadı. Esmen toplantı sonrasında seyahat halindeki otobüsü arayarak öğrencilere ve öğretmenlere iyi tatiller diledi. - RİZE

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Gezi Parkı Marmaris Çayeli Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title