Çameli - Fethiye - Gölhisar karayolu ulaşıma kapandı Denizli'de ulaşıma kar engeli - Haberler
Haberi Paylaş

Çameli - Fethiye - Gölhisar karayolu ulaşıma kapandı Denizli'de ulaşıma kar engeli

İhlas Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
Çameli - Fethiye - Gölhisar karayolu ulaşıma kapandı Denizli'de ulaşıma kar engeli

Denizli Valiliği, Çameli'nin Fethiye ve Burdur-Gölhisar bağlantı yollarında devam eden karla mücadele çalışmalarının ardından araç geçişlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Denizli Valiliği, Çameli'nin Fethiye ve Burdur- Gölhisar bağlantı yollarında devam eden karla mücadele çalışmalarının ardından araç geçişlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Türkiye olduğu gibi Denizli'de de kar etkisini göstermeye devam ediyor. Bir çok noktada ulaşımı zorlaştıran kar, bazı yerlerde ise tamamen engelledi. Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada, "İlçemizin Fethiye ve Gölhisar bağlantı yollarında karla mücadele çalışmaları devam ettiğinden araç geçişlerine izin verilmemektedir. Acil olmadığı sürece araçlarımızla yola çıkmayalım, kar lastiği ve zincir takmalı ihmal etmeyelim" ifadelerine yer verildi.

(Eren Elyesa Polat/İHA)

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Gölhisar Fethiye Denizli kar Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title