Haberi Paylaş
ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN OTOMOBİLLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI

ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN OTOMOBİLLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI

Güncel Haberler

İSTANBUL'da park halindeki otomobilleri çaldıkları iddia edilen 7 kişilik şebeke, 4 ilde düzenlenen operasyonla yakalandı.

İSTANBUL'da park halindeki otomobilleri çaldıkları iddia edilen 7 kişilik şebeke, 4 ilde düzenlenen operasyonla yakalandı. Operasyonda 21 çalıntı araç ele geçirildi. Araçlar sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Ataşehir'de bulunan bir otoparkta otomobilini teslim alan Volkan Şahin "Otomobilin beynini değiştirmişler.  Bulunduğuna çok sevindim. " dedi.

Çalındıktan sonra bulunan otomobilini teslim almaya gelen Volkan Şahin ise  "Eylül ayın 29. aracım evimin önünde gece 03.00 gibi çalındı. Sabah işe gitmek için kalktığımda aracın yerinde olmadığını gördüm. Polise gidip kayıp tutanağını tuttuktan sonra eve geldiğimde komşum gece araca bir kişinin girip el frenine indirdikten sonra 100 metre aşağıda aracı çalıştırıp kaçtığını söyledi. İstanbul emniyeti, oto hırsızlık şubeyi birkaç kez aradım. Biz aracın peşindeyiz, bulunca size dönüş yapacaklarını söyledi. Ocak ayının 25'inde Ankara Oto Hırsızlık Şube'den aracımın bulunduğuna dair telefon geldi. Ankara'ya gidip aracımı aldım. Çok sıkıntı çektim, devlet büyüklerimden rica ediyorum insanların emekleri bu kadar basit çalınmamalı. Yaklaşık 30 bin lira masraf etmiştim, kim çaldıysa hakkımı helal etmiyorum" diye konuştu.Aracı teslim almaya gelen Mutlu Yıldırım  ise " Sabah saatlerinde çalındı, karakola irtibata geçtik. Şubeden arkadaşlar sürekli diyalog halindeydik çok ilgilendiler. Beynini değiştirip çalınmış. 8 gün sonra bulundu aracım" dedi.

- İstanbul
Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ataşehir İstanbul Tragger Eylül Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title