Haberler

Burcu Güneş, 19 Mayıs'ta Muğla'yı Fethetti!

Güncel Haberler

Pop müziğinin kadife sesi Burcu Güneş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Muğla'da 50 bin kişiye konser verdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen konserde Burcu Güneş sahne aldı. Türk pop müziğinin sevilen sesi, fenomen olmuş eski ve yeni şarkılarıyla Muğla'yı fethetti. Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle saatler öncesinden konser alanını dolduran 50 bin kişi, Burcu Güneş'i büyük coşkuyla karşıladı. Güneş, elinde Türk Bayrağıyla 10. Yıl ve İzmir Marşı'nı söyleyerek sahneye çıktı.

Burcu Güneş'in bayram şıklığı

Bayrama özel, Ezratuba imzalı üstü beyaz şeritlerle süslenen bayrak tonunda kırmızı bir ceket tercih eden Burcu Güneş, beyaz saten eteğiyle tamamladığı kıyafetiyle büyük beğeni topladı.

Güneş'in bayram mesajı

Ünlü sanatçı Burcu Güneş, "19 Mayıs, özgürlük tohumlarının atıldığı ve ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. Kurtuluş Savaşı'nda mücadele eden dünya liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını saygıyla ve rahmetle anıyorum. Her Türkün içinde barındırdığı o bitmeyen gençlik ruhuyla ülkemize ve Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nice asırları devirsin, hepimize kutlu olsun" dedi. Güneş, bu sözlerinin ardından dakikalarca alkışlandı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Mustafa Kemal Atatürk Burcu Güneş 19 Mayıs Muğla Güncel Haberler

title