Haberi Paylaş

Bu Kadınlar Para Basıyor!

Bu Kadınlar Para Basıyor!

Güncel Haberler

ABD'de yayınlanan Forbes dergisi, dünyanın en çok kazanan mankenlerinin listesini açıkladı.

ABD'de yayınlanan Forbes dergisi, dünyanın en çok kazanan mankenlerinin listesini açıkladı. Brezilyalı süper model Gisele Bundchen, 'dünyanın en çok kazanan mankenleri' listesinde zirveye oturdu.

2009 yılında New England Patriots takımının Amerikan Futbolu oyuncusu Tom Brady ile evlenen ve bir oğlu olan Gisele Bundchen'in, 2011 Mayıs-2012 Mayıs aralığında 45 milyon dolar kazandığı belirtildi.

ABD'de yayınlanan Forbes dergisi, dünyanın en çok kazanan mankenlerinin listesini yayınladı.

Forbes'e göre, 31 yaşındaki Brezilyalı süper model Gisele Bundchen, 'dünyanın en çok kazanan mankenleri' listesinde zirveye oturdu. 2009 yılında New England Patriots takımının Amerikan Futbolu oyuncusu Tom Brady ile evlenen ve bir oğlu olan Gisele Bundchen'in, 2011 Mayıs-2012 Mayıs aralığında 45 milyon dolar kazandığı belirtildi. Bundchen'i, 'dünyanın en çok kazanan mankenleri' sıralamasında, Kate Moss, Natalia Vodianova, Adriana Lima izlerken, Brezilyalı model, en yakın rakiplerine bile 35 milyon dolarlık fark attı.

Dünyanın en çok kazanan mankenleri listesine giren ilk on isim şöyle:

Gisele Bundchen; 45 milyon dolar.

Kate Moss; 9.2 milyon dolar.

Natalia Vodianova; 8.6 milyon dolar.

Adriana Lima; 7.3 milyon dolar.

Doutzen Kroes; 6.9 milyon dolar.

Alessandra Ambrosio; 6.6 milyon dolar.

Miranda Kerr; 4 milyon dolar.

Lara Stone; 3.8 milyon dolar.

Carolyn Murphy; 3.5 milyon dolar.

Candice Swanepoel; 3.1 milyon dolar.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Kate Moss Tom Brady England Forbes Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title