Haberi Paylaş

Bombacı PKK Davasından Yargılanan Üniversiteli Kız İddiası (3)

Bombacı PKK Davasından Yargılanan Üniversiteli Kız İddiası (3)

Güncel Haberler

"o EV BANA AİT"Ankara Kızılay'daki bombalı saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülen 24 yaşındaki S.Ç.D.'nin Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi İlçesi'nde ailesinin oturduğu sanılan ve polisin gazetecilere gösterdiği evin Hikmet Erdem'e ait olduğu belirlendi.

"o EV BANA AİT"

Ankara Kızılay'daki bombalı saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülen 24 yaşındaki S.Ç.D.'nin Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi İlçesi'nde ailesinin oturduğu sanılan ve polisin gazetecilere gösterdiği evin Hikmet Erdem'e ait olduğu belirlendi. Yanlış evin görüntülendiğini ifade eden Erdem, "Gösterilen ev benim ve ailemin oturduğu yerdir. Bombalı saldırıyı yaptığı öne sürülen kadın ve ailesinin evi değildir. Kendilerini tanımam ve herhangi bir bağlantımda yoktur" dedi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Marmara Ereğlisi Tekirdağ Kızılay Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title