Bolu kent merkezinde kar yağışı etkili oluyor - Haberler
Haberi Paylaş

Bolu kent merkezinde kar yağışı etkili oluyor

İhlas Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:

Bolu'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, kent merkezinde etkili oluyor.

Bolu'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, kent merkezinde etkili oluyor. Son yılların en yoğun kar yağışının beklendiği kentte kar kalınlığı 70 santimetreye ulaştı.

Bolu'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, kent merkezinde etkisini sürdürüyor. Kar yağışıyla birlikte beyaz örtüyle kaplanan kentte kar kalınlığı 70 santimetreye ulaştı. Son yılların en yoğun kar yağışının beklendiği Bolu'da, vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için temizlik çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor. Okulların da tatil olmasıyla birlikte bazı vatandaşlar, çocuklarını caddelerde kızaklarla kaydırarak keyifli anlar yaşamalarını sağlıyor. Mecbur kalınmadıkça hafta sonu sokağa ve trafiğe çıkılmaması uyarı yapılan kentte bazı kar yağışının salı gününe kadar sürmesi bekleniyor.

Kar yağışının Bolu'ya yakıştığını söyleyen Mustafa Gün, "Bolu'ya uzun zamandır böyle kar yağmıyordu. 1 metreyi geçti ama Bolu'nun güzelliklerini ortaya çıkarıyor. Zorlukları olsa da çok güzel bir görüntü var" dedi.

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Bolu, kar, Genel, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title