BKK Engelliler Meclisi Türkiye'ye örnek oluyor - Haberler
Haberi Paylaş

BKK Engelliler Meclisi Türkiye'ye örnek oluyor

Bültenler - Güncel
BKK Engelliler Meclisi Türkiye'ye örnek oluyor

Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi yürütme kurulu üyeleriyle buluşan BKK Başkanı Semih Pala, Engelliler Meclisi'nin Türkiye'ye örnek olacak çalışmalar yaptığını söyledi.


BKK Engelliler Meclisi üyeleri yürütme kurulu toplantısı için bir araya geldi. Merinos Kongre Kafe'de düzenlenen toplantıya, BKK Başkanı Semih Pala da katılarak Engelliler Meclisi yürütme kurulu üyelerine başarılar diledi. Bursa Kent Konseyi'nin en köklü gruplarından birinin Engelliler Meclisi olduğunu hatırlatan Pala, "Engelliler Meclisimizin yaptığı faaliyetler Bursa'yı da aşıyor. Türkiye'ye örnek olacak nitelikte etkinlikler düzenliyorlar. Türkiye'de Engelliler Meclisi deyince akla ilk Bursa geliyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Engelliler Meclisi'nde birçok güzel işe imza attıklarını belirten BKK Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, ""Geniş kitlelere hitap edecek çalışmalar yapıyoruz. Türkiye'ye de örnek oluyor. Her hafta Türkiye'nin farklı yerinden aranıyorum ve Engelliler Meclisi hakkında bilgi isteniyor. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta BKK Başkanı Semih Pala'ya, BKK yönetimine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İbrahim Sönmez başkanlığındaki yönetimde, Serpil Ünler, Mustafa Tıkız, Nafiz Softa, Naciye Demir, Murat Çetin, Murat Kocatürk, Buket Bilgiç, İpek Öztürk, Fuat Akkurt, Ümit Arıburnu, Harun Tunç, Mecbure Güneri, Özgür Fehmi Havados, Ramadan Açıkgöz, Zeliha Ömürt, Berfin Özdal, Zeynep Yaşar, Yusuf Oranlı, Hüseyin Sönmez, Cüneyt Koyun, Serdar Tetik, Erhan Kuşatman, Elif Sağdıç ve Emel Kurt yer alıyor.

Bültenler / Güncel

Semih Pala, Merinos, Türkiye, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title