TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan Şanlıurfa'da - Haberler
Haberi Paylaş

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan Şanlıurfa'da

İhlas Haber Ajansı - Ahmet Kolsuz - Güncel
 - Güncelleme:

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan Şanlıurfa'da -Erdoğan Eğitime Destek Platformunun programına katıldı -Bilal Erdoğan'dan "Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık" şiirinin marş performansı Türkiye Gençlik Vakfının Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Eğitime Destek...

Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan Şanlıurfa'da

-Erdoğan Eğitime Destek Platformunun programına katıldı

-Bilal Erdoğan'dan "Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık" şiirinin marş performansı

ŞANLIURFA - Türkiye Gençlik Vakfının Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Eğitime Destek Platformu tarafından Şanlıurfa'da düzenlen programa katıldı. Erdoğan, gençlerin çeşitli gösteriler düzenlediği programda Abdurrahim Karakoç'a ait "Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık" şiirini marş seklinde seslendirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Türkiye çapında teşkilatlanan dernek ve vakıflar tarafından oluşturulan Eğitime Destek Platformunun Şanlıurfa'da gerçekleştirdiği yaz okulları kapanış programı ve çizimlerle kırk hadis yarışması ödül programına katıldı. 11 Nisan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen programa Erdoğan'ın yanı sıra Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Emre Bilgili, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, TÜGVA il başkanları, kamu kurum müdürleri ile STK temsilcileri de katıldı.

Program çocuklar tarafından oluşturulan mehter takımının marşlarıyla başladı. Marşlarının ardından gençler bu defa sema gösterisi düzenledi. Son olarak işitme engelli çocuklar, seslendirilen bir şarkıya sahnede işaret diliyle eşlik etti. Programda konuşan Bilal Erdoğan, TÜGVA yaz okullarının hayırlı olmasını diledikten sonra gençlere okulların nasıl geçtiğini sordu. Gençlerden olumlu bir cevap alan Erdoğan konuşmasını ise gençlerle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da daha önce seslendirdiği Abdurrahim Karakoç'a ait "Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık" şiirini marş seklinde söyleyerek tamamladı.

Programın sonunda Bilal Erdoğan'a Şanlıurfa hatırası olarak çeşitli hediyeler verildi.

İhlas Haber Ajansı / Ahmet Kolsuz - Güncel

Yüksek İstişare Kurulu Bilal Erdoğan Şanlıurfa TÜGVA Yaşam Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title