Haberi Paylaş

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Yerel Yönetimi Anlattı

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Yerel Yönetimi Anlattı

Güncel Haberler

ODTÜ Koleji öğrencileri Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı ziyaret ettiler.


Sosyal Bilgiler dersi kapsamında öğretmenleri ile birlikte Belediye Başkanı Akdoğan'ı ziyaret eden öğrencilerin tüm sorularını içtenlikle cevaplayan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, belediye meclis salonunda ağırladığı öğrencileri yerel yönetimler konusunda bilgilendirdi.

ODTÜ Koleji öğrencileri ve öğretmenleri, yerel yönetimlerin işleyişi hakkında bilgi edinmek ve yerinde görmek amacıyla Niğde Belediyesini ziyaret etti. ODTÜ Koleji Müdürü Aydın Akbaş, sınıf öğretmenleri Sema Aydıner ve Derya Alanbay ile birlikte sosyal bilgiler dersi kapsamında belediyeyi ziyaret eden öğrenciler Niğde Belediye başkanı Faruk Akdoğan'a hazırladıkları soruları yöneltti. Miniklerin sorularını cevaplayan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, belediyenin hem üst yapı projelerini hem de sosyal projelerini çocuklara anlatarak bilgilendirdi. Sosyal Bilgiler dersini Belediye Meclis Salonunda uygulamalı olarak yapan öğrenciler, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ile fotoğraf çektirerek teşekkür ettiler.

Bültenler / Güncel

Faruk Akdoğan Niğde Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title