Haber : Batman'da sağlık çalışanlarına anne ve bebek sağlığı eğitimi - Haberler

Haberi Paylaş

Batman'da sağlık çalışanlarına anne ve bebek sağlığı eğitimi

Batman'da sağlık çalışanlarına anne ve bebek sağlığı eğitimi

Batman'da sağlık çalışanlarına anne ve bebek sağlığı eğitimi verildi.

Batman'da sağlık çalışanlarına anne ve bebek sağlığı eğitimi verildi.

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Çocuk Ergen Kadın ve Üreme Sağlığı (ÇEKÜS) birimi tarafından Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda düzenlenen eğitime Aile Sağlığı merkezlerinde görev yapan sağlık çalışanları katıldı.

ÇEKÜS birimi sorumlusu Nuray Sarı ve ÇEKÜS çalışanları tarafından verilen eğitimde Batman merkez ile Kozluk, Sason, Beşiri, Hasankeyf ve Gercüş ilçelerinden katılan Aile Sağlığı merkezlerinin çalışanlarına anne ve bebek sağlığının korunması konularında bilgilendirme yapıldı.

Sarı, eğitimde anne, anne adayı ve bebeklerle sahada her zaman irtibat halinde olan aile sağlığı çalışanlarının karşılaştıkları sorunları birebir değerlendirme fırsatı bulduklarını söyledi.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Batman Çocuk Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title