Haber : Başkan Fazlı Kılıç Darülaceze Sakinleriyle Buluştu - Haberler

Haberi Paylaş

Başkan Fazlı Kılıç Darülaceze Sakinleriyle Buluştu

Başkan Fazlı Kılıç Darülaceze Sakinleriyle Buluştu

Darülaceze’yi ziyaret eden Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Darülaceze sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Darülaceze'yi ziyaret eden Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Darülaceze sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Erol Büyükburç ve Eren Kor konserinde Darülaceze sakinleriyle buluştu. Darülaceze Başkanlığı Sanat Merkezi'nde düzenlenen programa Başkan Fazlı Kılıç ve eşi Fatma Kılıç, Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan'ın yanı sıra, Kağıthane Belediyesi Spor Müdürü Levent Dirice, Darülaceze idare meclisi üyeleri, Kağıthane Belediyesi Gençlik Meclisi Sorumlusu Selahattin Çam, Darülaceze sakinleri ile birlikte birçok ünlü isim katıldı.

Okmeydanı'nda bulunan Darülaceze Başkanlığı'nda yaşamını sürdüren Darülaceze sakinleri Erol Büyükburç'un şarkılarıyla nostaljik bir yolculuk yaşarken, Eren Kor'un klarnet şovunu keyifle dinledi.

Darülaceze sakinleriyle sohbet eden Başkan Kılıç, konser programında emeği geçen herkese teşekkür ederken, Erol Büyükburç ve Eren Kor'u sahne performansları nedeniyle tebrik etti.

Plaket takdimlerinin ardından çekilen hatıra fotoğraflarıyla program sona erdi. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Erol Büyükburç Fazlı Kılıç Darülaceze Kağıthane Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title