Bartın Devlet Hastanesi'nde Mesai Dışı Uygulama Hizmeti - Haberler
Haberi Paylaş

Bartın Devlet Hastanesi'nde Mesai Dışı Uygulama Hizmeti

AA - Güncel
Bartın Devlet Hastanesi'nde Mesai Dışı Uygulama Hizmeti

Bartın Devlet Hastanesi'nde mesai dışı uygulama hizmetinin genişletildiği bildirildi.

Bartın Devlet Hastanesi'nde mesai dışı uygulama hizmetinin genişletildiği bildirildi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden yapılan yazılı açıklamada, Mart ayında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Polikliniği'nde saat 18.00'e kadar hizmet verilmeye başlandığı kaydedildi.

Yapılan çalışma ve planlamalar sonucunda aynı uygulamanın Bartın Devlet Hastanesi ana binasında hizmet veren cildiye, radyoloji (USG), kardiyoloji, gastroenteroloji, kulak burun boğaz (KBB), göz hastalıkları polikliniklerinde de geçerli olacağı ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:

"Mesai saatleri içerisinde muayene olamayan ya da gündüz çalıştığı için fırsat bulamayan vatandaşlarımız akşam mesai saatlerinin dışında saat 18: 00'e kadar esintisiz olarak belirlenen branşlardaki polikliniklerimizde tedavilerini çok rahat bir şekilde yaptırabileceklerdir. 1 Nisan itibariyle başlayan bu uygulama ile hasta ve yakınlarına büyük kolaylıklar sağlanırken, hastanede gündüz yaşanan yoğunluk azalmış olup, hizmet akışı da hızlanmıştır."

AA / Güncel

Bartın Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title