Haberler

Balıkesir'de kartpostallık sonbahar görüntüleri

Güncelleme:

Balıkesir'de kartpostallık sonbahar görüntüleri Yüzde 57'si ormanlarla kaplı doğal şehir unvanı ile tanınan Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde sonbahar güzellikleri havadan drone ile görüntülendi.

Balıkesir'de kartpostallık sonbahar görüntüleri

BALIKESİR - Yüzde 57'si ormanlarla kaplı doğal şehir unvanı ile tanınan Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde sonbahar güzellikleri havadan drone ile görüntülendi.

Sındırgı'da sonbahar mevsimiyle ağaçlardaki ve yerdeki yapraklar, renkli manzaralar oluşturdu. İlçenin dört bir yanını kaplayan ormanlar sonbaharla birlikte seyirlik görüntüler oluştu. Ağaçlarda ortaya çıkan farklı renk tonları, doğaseverlerin de ilgisini çekti. Çam ağaçlarının ortasında yer alan çınar, deli kavak, ceviz, meşe gibi farklı tür ağaçların renk cümbüşü sonbaharın kartpostallık yüzünü ortaya çıkarıyor.

Yeşille birlikte sarı ve kırmızının tonlarına bürünün Sındırgı ormanları, fotoğrafçıların ve doğaseverlerin de uğrak yeri haline geldi. Özellikle korona virüsten kaçan doğaseverler hem yürüyüş yapıyor, hem de sonbahar güzelliği ile fotoğraf karelerini süslüyor. Bunun yanısıra düğün fotoğrafçıları ve yeni evlenen çiftlerde sonbaharın oluşturduğu güzelliklerle süslenen doğal platoları tercih ediyor.

Sındırgı'nın eşsiz doğasına hayran kaldığını ve her fırsatta kendini doğada bulduğunu belirten Mustafa Çelik "Doğa bize tüm güzelliklerini sunuyor. Görmüş olduğunuz gibi doğanın sonbahar da bin bir renk tonu var. Biz de bugün Ulus Dağı'na geldik. Burada fotoğraf çalışması yaptık. Tüm fotoğraf sanatçılarını, doğaseverleri sonbaharın güzel renklerini yaşamak isteyenleri Ulus Dağı'na ve Sındırgının farklı noktalarında Yaylabayır, Cüneyt vadisi, Kertil, Gözeren Sarıcıova mevkiine, Simav çayına tüm fotoğraf severleri sanat severleri bekliyorum. Davet ediyorum" dedi.

Evlenen çiftlerin de tercihinin sonbaharın renkleriyle süslenen doğal platalor olduğunu ve Sındırgı'nın da dört bir yanı ile fotoğraf çekimine uygun olduğunu belirten düğün fotoğrafçısı İbrahim Sığınç "Yaklaşık 20 yıldır bu sektörün içindeyim. Mevsim itibariyle sonbahardayız. Bir çok çiftimiz sonbahar renkleriyle ilgili renkler istemekte. Doğal cıvıl cıvıl renkler istemekte. Bu da Sındırgı'da mevcut. Bizler boş zamanlarımızda keşifler yaparak bir çok noktalarda yerler keşfettik. Ulus var, Aktaş var bu yörelerde. Bu yörenin en güzel tarafı ışığın kontrast değerinin güzel olması. Sisli havalarda nötr ışık alması. Bizimde fotoğrafçılığın en çok tercih ettiği renklerden biri. Çünkü renkleri daha canlı vermekte. Sizleri de bu konuda Sındırgı'ya bekleriz" dedi. Sonbahar ile birlikte oluşan doğal güzellik drone ile havadan görüntülendi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Balıkesir Ulus Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title