Haberler

Ayvalık Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi’nin Kasım ayı olağan meclis toplantısı Orhan Peker Salonunda gerçekleştirildi.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi'nin Kasım ayı olağan meclis toplantısı Orhan Peker Salonunda gerçekleştirildi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer'in öncülüğünde gerçekleşen toplantıda; DSP'li Özge Toygar, AK Partili Volkan Evren ve CHP'li Ufuk Turan mazeretleri nedeniyle katılamadı.

Saat 10.00'da saygı duruşu ile başlayan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Gençer, 13. Hasat Şenliklerine tüm meclis üyelerinin katılımını beklediklerini kaydetti.

Toplantıda; Ege Marmara Çevre Belediyeler Birliği'nde Ayvalık Belediyesi'ni temsilen Gökay Bacan ve İbrahim Mühürdaroğlu'nun temsil edilmesine karar verildi.

Marmara Belediyeler Birliği'ne üye olunmasına ait kararın da alındığı toplantıda; Başkan Rahmi Gençer, Şakir Sakarya asil üye, Hüseyin Barış da yedek olarak seçildi.

İmar Komisyonunun geçtiğimiz hafta toplanamaması nedeniyle 10 dakika ara verilen Meclis Toplantısı; Meclis İmar Komisyonu'ndan gelen konuların değerlendirilmesiyle sürdü.

Sakarya Mahallesi 101 pafta, 1669 ada, 1 parselde; 1818 ad, 34 parselde; 1819 ada, 3 parselde kayıtlı taşınmazlar ile alakalı 1/1000 ölçekli plan değişiklikleri ileri bir tarihe ötelendi.

Toplantıda; Fethiye Mahallesi, trafo alanı ile alakalı 1/1000 ölçekli imar plan değişikliği konusunda söz konusu trafonun yerinde değişiklik yapılmazken, trafonun kot farkının ise serbest bırakılmasına karar verildi.

Toplantıda; Altınova Mahallesi; 677 ada, 1 parselde kayıtlı taşınmaz ile alakalı 1/1000 ölçekli plan değişikliği ile İsmetpaşa mahallesi 257 ada, 30 parselde kayıtlı taşınmaz ile alakalı 1/1000 ve 1/500 ölçekli koruma amaçlı İmar plan değişikliği kabul edildi.

Toplantıda; Mithatpaşa Mahallesi 41 pafta, 1106 ada 15-16 parseller ile 1084 ada, 221-33 parsellerde kayıtlı taşınmazlar ile alakalı 1/1000 ve 1//500 ölçekli koruma amaçlı imar plan değişikliği oy çokluğuyla kabul edildi.

Toplantıda; Altınova Mahallesi 756 ada, 2 parselde kayıtlı taşınmaz ile alakalı Danıştay 6. Dairesi'nin 2013/4665 esas no 2017/4837 karar no'lu kararı, Ayvalık Kentsel Sit Koruma Amaçlı İmar Plan Notlarına plan notu ilavesi ve Çamlık Yeşil Karakterli Kentsel Sit Koruma Amaçlı İmar Plan Notları'na plan notu ilavesine ilişkin kararlarda Meclis İmar Komisyonuna sevk edildi. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Rahmi Gençer Balıkesir Marmara Ayvalık Politika Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! MARAŞ'TA YANGIN SON DAKİKA! Maraş-Dulkadiroğlu ilçesinde orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İstanbul baraj doluluk oranı düşüyor mu, barajlar yüzde kaç dolu? Güncel İSKİ baraj doluluk oranı! 22 Temmuz barajların doluluk oranı yüzde kaç? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 22-23 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Muratpaşa, Alanya, Manavgat 22-23 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ENFLASYON BEKLENTİSİ TEMMUZ 2024 l Temmuz ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2024 Temmuz ayı enflasyon beklentisi anketi paylaşıldı mı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Gölbaşı, Beypazarı 22-23 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 22 Temmuz günün maçları nereden izlenir? 23 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 23 Temmuz burç yorumları nedir?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title