Haberler

Aydos Country'de Evler Mayıs Ayında Teslim Ediliyor

Abone Ol

SİNPAŞ GYO'nun, İstanbul Anadolu Yakası'da bulunan Sancaktepe'de hayata geçirdiği Aydos Country'de evler Mayıs ayında teslim ediliyor.

SİNPAŞ GYO'nun, İstanbul Anadolu Yakası'da bulunan Sancaktepe'de hayata geçirdiği Aydos Country'de evler Mayıs ayında teslim ediliyor.

Ev sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinat ödeyerek uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olma fırsatı bulacak ve peşinatın ardından 1 yıl bedava oturduktan sonra kalan kısmı 50 ay sıfır faiz avantajı ile ödeyebilecek. Kampanya 23 Nisan'a kadar devam edecek.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Aydos Ormanı'nın yanı başında, yeşile nazır konumu ve bol oksijeni ile bölgenin "doğada yaşam" konseptli projesi Aydos Country'de, yaşam Mayıs ayında başlayacak. Sinpaş GYO'nun Sancaktepe'de hayata geçirdiği proje, bölgenin ormana yakınlığı, Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması nedeniyle yakın gelecekte değer kazandıracak yerlerden biri durumunda.

Aydos Country'nin örnek dairesi modern country dekorasyonu ile tasarlandı. Doğadaki renk ve dokulara uygun malzemelerin ön plana çıktığı örnek dairede eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına kadar geniş bir pastel renk yelpazesi tercih edildi

- İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe 23 Nisan Sinpaş Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
title