Haberler

Aydın Cumhurbaşkanı ile Başbakanın Doğum Günü Aydın'da Kutlandı

Cumhurbaşkanı ile Başbakanın doğum günü Aydın'da kutlandı AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun doğum günleri için kutlama programı düzenledi.

Cumhurbaşkanı ile Başbakanın doğum günü Aydın'da kutlandı

Ak Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun doğum günleri için kutlama programı düzenledi.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Kongre Salonu'nda gerçekleşen kutlama programına; AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Besli, Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, AK Partili Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı Mustafa Enes Yıldız ve partililer katıldı.

ADÜ Camii İmamı Muhammet Aydın, etkinlikte Kuran'dan bölümler okudu. Üniversiteli gençlerin çekmiş olduğu kısa film ve sokak röportajlar izlendi. Partililerden Ceylan Cesur ve Emine Kıymaz şiir okudu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seslendirdiği 'Ey Sevgili' isimli şiiri de Ayşenur Babayiğit işaret diliyle okudu. Programda konuşan Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Enes Yıldız, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Başbakanımız Davutoğlu, bu davanın en çok koşturan ve ter akıtan adamlarıdır" dedi.

BESLİ, "1994 YILINDA DERİN DEVLET TEHDİT ETTİ"

Programa konuşmacı olarak katılan İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Besli, 1994 yılında Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanı Adayı olmasından birilerinin rahatsız olduğunu ve derin devlet olarak tabir edilen kişilerce tehdit edildiğini iddia ederek, "1980'den önce bizim gençliğimiz eline silah almadı. Korkaklar mıydı? Hayır. Azlar mıydı? Hayır. Recep Tayyip Erdoğan daha o zamandan bu işin silahla, adam dövmeyle olmayacağını fark etmişti. O da İstanbul Gençlik Kolları Başkanı olduğunda kimsenin eline silah almasına izin vermedi. 1994 yılında Belediye Başkanı Adayı olduğunda derin devlet diye tabir edilen birileri Tayyip Erdoğan'ı arayıp 'adaylıktan çekil' diyor. 'Hayır' diyor. 'O zaman bomba patlar' diyorlar yine 'hayır' diyor. Sabahında Refah Partisi irtibat Bürosunda bomba patlatılıyor ve bir kardeşimiz şehit oluyor, iki kardeşimiz de yaralanıyor. Tayyip Erdoğan'ı tekrar arıyorlar, diyorlar ki 'çekil', yine 'hayır' diyor. Bu kez başka bir şey yapmaya çalışıyorlar ama orayı pas geçeyim, beceremiyorlar" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın gençlere verdiği önemi de anlatan Besli, Erdoğan'ın çevresindeki herkesin gençlik kollarında daha önceden birlikte çalıştığı kişiler olduğunu vurguladı. Gençlere öğüt de veren Besli, "Önce insan olacaksınız, sonra siyasi olacaksınız" dedi.

Ömer Faruk Besli'nin konuşmasının ardından üzerinde iki liderin fotoğraflarının bulunduğu pasta kesildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Ahmet Davutoğlu Muhammet Aydın AK Parti Politika Güncel Haberler

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Canlı Anlatım! Fenerbahçe 2-1 önde

Canlı Anlatım! Fenerbahçe 2-1 önde

Bakmadan Geçme

Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Spor Smart CANLI izle! (LUGANO FENERBAHÇE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 23 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! D-Smart GO Spor Smart CANLI izle! Lugano Fenerbahçe Spor Smart şifresiz canlı yayın linki! Lugano Fenerbahçe maçı hangi kanalda? Lugano FB Şampiyonlar Ligi maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? D Smart GO TV'den nasıl izlenir? D Smart GO televizyonda var mı, nereden izlenir? D Smart GO aynı anda kaç kişi kullanabilir? Digitürk D Smart Go kaçıncı kanalda? D Smart hangi platformda, D Smart GO nasıl izlenir, frekansı ne? 23-24 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 23-24 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Maltepe, Üsküdar, Başakşehir 23-24 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Tatyana Ozolina öldü mü? Tatyana Ozolina kimdir? Tatyana Ozolina neden öldü? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bergama, Buca, Çeşme 23-24 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi!
İsrail'in kuzeyinde alarm! Okullar güvenlik nedeniyle açılmayacak

İsrail'in kuzeyinde alarm! Okullar güvenlik nedeniyle açılmayacak

title