Haberler

Avea,nba'in Türkiye'deki Resmi Mobil Operatörü Oldu

Abone Ol

Avea, Amerikan Baketbol Ligi'nin (NBA) Türkiye'deki resmi mobil operatörü oldu.

Avea, Amerikan Baketbol Ligi'nin (NBA) Türkiye'deki resmi mobil operatörü oldu. Üç yıl boyunca sürecek ortaklıkla Avea müşterileri cep telefonlarından NBA dünyasına ulaşama imkanı elde edecek. Avea kullanıcıları ayrıca, NBA play-off ları, NBA All- Star maçı ve Londra'da gerçekleşecek NBA normal sezon maçı gibi Arupa ve ABD de oynanacak NBA maçlarına katılma şansı yakalayabilecek.

Avea'nın NBA ile işbirliğini açıkladığı toplantıda konuşan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, NBA ile yaptıkları işbirliğinde kilit rolü, iki kurumun sahip olduğu ortak değerlerin oluşturduğunu söyledi. Ertürk, Bu değerlerin, çok çalışmak, mücadele ruhu, kazanma arzusu ve takım oyunu olduğunu ifade etti.

Bu dört değeri her iletişim platformunda cesur, eğlenceli ve özgürlük vadeden bir tonda müşterilerine aktardıklarını kaydeden Ertürk, "Bütün bunları birleştirdiğinizde ortaya şöyle bir sonuç çıkıyor; Avea markasına atfedilen, Avea ile özleştirilen gençlere hitap eden bir marka, sporu destekleyen bir marka, değişen müşteri ihtiyaçlarına kolaylıkla ayak uyduran çevik bir marka, yenilikçi enerjik dinamik bir marka, eğlenceli, mütevazı, samimi ve kalitesini sürekli artıran bir marka özelliklerinde ciddi bir ilerleme var. Böyle bir markanın NBA'den daha doğal, daha güzel bir marka bulabilme imkanı yok. Çünkü NBA'in de çok benzer değerleri var. Bu yüzden NBA ile Avea'nın kimyası tuttu diyebiliriz" diye konuştu.

Ertük, Avea'nın gelecek üç yıl boyunca Amerikan Profesyonel Basketbol ligi NBA'in Türkiye Resmi ortağı olduğunu belirterek, Fransa, ispanya ile birlikte NBA'e en fazla oyuncu gönderen ülkelerden biri olarak Türkiye'de de böyle bir ortak bulmamız çok gerekliydi bizce" dedi.

Avea olarak bu işbirliğiyle üç temel hedeflerini gerçekleştirmek istediklerini söyleyen Ertük, şöyle devam etti:

"Avea'nın öne çıkarmak ve sahiplenmek istediği değerlerini NBA'deki maçlardan bölümler ve yaşanmışlıklarla anlatmak istiyoruz. Türkiye'de sporu teşvik etmek, özellikle basketbolu çok sevdirmek, gençlere çok çalışmayı, mücadeleyi, kazanma arzusunu takım oyununu didaktik olmadan teşvik etmek, özendirmek istiyoruz. NBA dünyanın en büyük içerik sağlayıcılarından biri. Hem heyecanlı, hem de 'show business' denilen tarafı da var. Hüznü, sevinci, cesareti, özgünlüğü her şeyi temsil eden içeriği NBA'de bulabilirsiniz. Bu içeriği biz mobil teknolojiler vasıtasıyla müşterilerimize, aslında Türkiye'de isteyen herkesin cep telefonlarına, tabletlerine, laptoplarına ulaştırıyor olacağız."

NBA EMEA (Avrupa, Orta doğu ve Afrika)pazarlama Ortaklıkları Başkan vekili Marc Armstrong ise," Avea'nın Türkiye'deki resmi ortağımız olmasından dolayı NBA olarak çok mutluyuz. Geniş müşteri kitlesinin yanı sıra NBA ile sahip olduğu pek çok değer var. Avea, varlığımızın ve popülaritemizin her geçen gün arttığı böylesine önemli bir pazarda tam da birlikte çalışmak isteyeceğimiz bir şirket. NBA hayranlarıyla daha da yakınlaşmak istediğimiz bu ortamda Avea ile birlikte gerçekleştireceğimiz pek çok yenilikçi projeyi sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz" dedi.

Toplantıya efsanevi NBA oyuncuları Sam Perkins ve Robert Horry de katıldı.

Muhabir: Ziya Altunbaş

Yayıncı: Affan Kulunyar - İSTANBUL

Kaynak: AA / Güncel

Türkiye Londra Star Avea Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2023 Asgari ücret ne zaman belli olacak? Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (13. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (6 ARALIK ÇARŞAMBA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 6 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 6 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı (6 Aralık 2023) gündemi nedir? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI | Baraj doluluk oranı seviyesi nedir? İstanbul'da sağanak yağışlar barajları nasıl etkiledi? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 6 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (6 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? 6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi!
title