Haber : Atlı polisler Kumburgaz'da denetim yaptı - Haberler

Haberi Paylaş

Atlı polisler Kumburgaz'da denetim yaptı

 - Güncelleme:

Atlı polisler Kumburgaz'da denetim yaptı Polisler vatandaşlara maske ve mesafe kurallarını hatırlatırken, çocuklar ise atlarla fotoğraf çektirmek için sıraya girdi Kumburgaz Sahili'nde denetim yapan İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı atlı polisler, vatandaşlara korona virüs...

Atlı polisler Kumburgaz'da denetim yaptı

Polisler vatandaşlara maske ve mesafe kurallarını hatırlatırken, çocuklar ise atlarla fotoğraf çektirmek için sıraya girdi

İSTANBUL - Kumburgaz Sahili'nde denetim yapan İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı atlı polisler, vatandaşlara korona virüs önlemlerini hatırlatırken, vatandaş ve çocuklar ise sahilde devriye görevini yapan atlı polislere ilgi gösterdi.

Kumburgaz Sahili'nde denetim yapan atlı polisler, vatandaşlara maske ve mesafe kurallarını hatırlatarak uyarılarda bulundu. Atlı ekiplerden oluşan devriye ekibi, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Yunus Polisleri ve Güven Timleri de plaj yolunda denetimlerde bulundu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne bağlı motosikletli yunus polisleri ve güven timleri de denetim yaptı. Gün boyunca denetimlerini sürdüren ekipler ayrıca şüpheli görülen kişilerin Genel Bilgi Taramaları yaptı.

İhlas Haber Ajansı / Yaşar Çağlar Şahin - Güncel

Güven Timleri Kumburgaz İstanbul Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title