Haber : ArkiPARC 2013 Belediye Ödülü için Başvurular Başladı! - Haberler

Haberi Paylaş

ArkiPARC 2013 Belediye Ödülü için Başvurular Başladı!

ArkiPARC 2013 Belediye Ödülü için Başvurular Başladı!

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek ArkiPARC 2013 Gayrimenkul Fuarı kapsamında sahiplerini bulacak.

Belediye Ödülü 10 - 11 Nisan 2013 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek ArkiPARC 2013 Gayrimenkul Fuarı kapsamında sahiplerini bulacak.

ArkiPARC Belediye Ödülü 2013, belediyeler tarafından hayata geçirilen kamu hizmetlerini aynı zamanda gayrimenkul alanında, kentli için olumlu yönde bir değer artışının gerçeleşmesine sebep olan uygulamaların teşvik edilmesini hedeflemekte. Bahsedilen kamu hizmetlerinin uygulandıkları kentlerde sağlıklı değer artışlarına sebep olması ve kentlilerin yaşam kalitesinde doğrudan bir artış gözlemlenmesi şartı da aranmakta. Ödül, sıralanan gerekçeler neticesinde veya bu hizmetlerin gerçekleşmesi için gerekli koşulları sağlamasında gösterdiği rolden ötürü belediyenin tüzel kişiliğine verilecek. Ödüle büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri başvuru yapabilecek.

Belediye Ödülü 2013, gayrimenkul ve kent alanında uzman jürinin oyları ile belirlenecek. Jüride; EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Genel Müdürüi Cansel Turgut Yazıcı, Şehir Plancısı Semra Kutluay, Mentor Proje Yönetimi Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Akkum, Kentsel Strateji Danışmanlık Ortağı ve Çekül Yönetim Kurulu Üyesi Ali Faruk Göksu, Argos Yapı yöneticisi Aslı Özbay, Atılım Üniversitesi öğretim görevlisi Dr. Savaş Zafer Şahinve Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürü Hasan Rahvalı yer almakta.

11 Nisan 2013 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek bir törenle sahiplerini bulacak ödüle son başvuru tarihi ise 31 Ocak 2012.

Bültenler / Güncel

Haliç Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title