Haberler

Arçelik'e 3 Lovemark Ödülü

Abone Ol

Arçelik, MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle her yıl gerçekleştirilen "Türkiye’nin LoveMarkları" araştırmasının 2014 sonuçlarına göre beyaz eşya ve ev elektroniği kategorilerinde Türkiye’nin en çok sevilen markası seçildi.

Arçelik, MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle her yıl gerçekleştirilen " Türkiye'nin LoveMarkları" araştırmasının 2014 sonuçlarına göre beyaz eşya ve ev elektroniği kategorilerinde Türkiye'nin en çok sevilen markası seçildi. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen kategori bağımsız sorgulamada da Türkiye'nin en sevilen markası unvanına Arçelik layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yıllardır Türkiye'de üst üste en sevilen marka seçilen Arçelik, bu sene de Türkiye'nin en sevilen markası oldu. MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle yürütülen "7. Türkiye'nin LoveMarkları" araştırmasının ödül töreni, Brand Week İstanbul kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Arçelik, "Türkiye'nin LoveMarkları" araştırmasının 2014 sonuçlarına göre beyaz eşya ve ev elektroniği kategorilerinde Türkiye'nin en çok sevilen markası seçildi.

Arçelik, bu yıl ilk kez gerçekleştirilen kategori bağımsız sorgulamada da Türkiye'nin en sevilen markası unvanının sahibi oldu. Ödülü Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik AŞ Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, konferansa konuşmacı olarak da katılan dünyaca ünlü TV programcısı Martha Stewart'tan aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çakıroğlu, Arçelik'i seçen müşterilerin en iyi tasarım, teknoloji, kalite ve inovasyonu hak ettiğine yürekten inandıklarını belirterek, "Bu sebeple durmadan, yorulmadan ve aşkla en iyi ürünleri geliştiriyoruz. Yıllardır pazarda güçlü liderliğimizi sürdürmemizin temel sebebi tüketicimizin bize duyduğu güven ve sevgidir. Bu ödül de tüketicimizin bizi kalbinde kategoriler üstü bir yere koyduğunun somut bir göstergesidir. Türk tüketicisi bu ödülle bizi bir kez daha taçlandırdı" ifadelerini kullandı.

"Türkiye'nin LoveMarkları" araştırması bu yıl 21 Nisan ile 6 Haziran 2014 tarihleri arasından gerçekleştirildi ve araştırma için 15-60 yaş arasında 2 bin kişiyle görüşüldü.

Arçelik ayrıca Türkiye'nin en büyük marka ve pazarlama etkinliği "Brand Week Istanbul" kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde bulunan "Deneyim Yaşatma Alanı"nda en yeni teknolojilerinden biri olan VUX (Virtual User eXperience - Sanal Kullanici Deneyimi) kavramsal ve interaktif projesini sergiledi. Arçelik'in maskotları Çelik ve Çeliknaz da bu yıl Kanyon'da düzenlenen "Brand Week Istanbul Marka Yürüyüşü"ne katıldı. - İstanbul

Kaynak: AA / Güncel

Türkiye Arçelik Ipsos Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası maçları hangi kanalda? ZTK maçları nereden izlenir? Mesut Yar Sözcü Tv'den neden ayrıldı? Sabahın Sözcüsü Mesut Yar yok mu, neden yok? Mesut Yar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Mesut Yar hangi partiden aday ve nereye aday oldu? Erzurumspor - 24 Erzincanspor maçı ne zaman? Erzurumspor - 24 Erzincanspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? SINIF ANNESİ UYGULAMASI KALDIRILDI MI? Okullarda 'Sınıf Annesi' yasaklandı mı, neden kaldırılıyor? MEB 'Sınıf Annesi' açıklaması nedir? Kuruluş Osman YENİ BÖLÜM (139. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Şahane Hayatım YENİ BÖLÜM (6. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Şahane Hayatım yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Seçil Erzan'ın maaşı ne kadar, kaç TL? Seçil Erzan kaç para maaş alıyor? Benim Güzel Ailem 22. BÖLÜM ne zaman? Benim Güzel Ailem yeni bölüm (Final) ne zaman, fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var Mandıracı Amca iflas mı etti? Mandıracı Amca kapandı mı, neden kapandı? THY, Avustralya uçuşları ne zaman başlayacak, direkt uçuş var mı? Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu mu? Beylerbeyi Sarayı hangi günler açık? Beylerbeyi Sarayı giriş ücreti! Beylerbeyi Sarayı ne zaman yapıldı? Dolmabahçe Sarayı hangi günler açık? Dolmabahçe Sarayı giriş ücreti ne kadar? Motorine indirim var mı? Motorine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel Motorin ve akaryakıt fiyatları! KABİNE TOPLANTISI'NDA ALINAN KARARLAR SON DAKİKA! Asgari ücret zammı belli oldu mu, ne kadar olacak?
title