Haberler

Antalya Kemer'de Fener Alayı ve Edip Akbayram'la Cumhuriyet Coşkusu

Kemer'de fener alayı ve Edip Akbayram'la Cumhuriyet coşkusuANTALYA'nın Kemer ilçesinde Cumhuriyetin 95'inci yılı kutlamaları fener alayı ve Edip Akbayram konseriyle yapıldı.

Kemer'de fener alayı ve Edip Akbayram'la Cumhuriyet coşkusu

ANTALYA'nın Kemer ilçesinde Cumhuriyetin 95'inci yılı kutlamaları fener alayı ve Edip Akbayram konseriyle yapıldı.

Kemer'de Cumhuriyetin kuruluşunun 95'inci yıl dönümü kutlamaları Cumhuriyet Meydanı'nda başladı. Binlerce Kemerli alanda toplanırken, yerleşik yaşayan yabancıların yanı sıra yaklaşık 20 kişiden oluşan Kazak dans grubu da düzenlenen fener alayına katıldı. Fener alayına katılanlar ilk olarak Atatürk Caddesi, ardından Liman Caddesi'nden geçerek Kemer Belediyesi önünde kurulan konser alanına kadar yürüdü.

Fener alayına CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül ve ailesi, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci de katıldı. Yürüyüş sonrası hazırlanan alanda ilk gösteriyi Kazak dans grubu yaptı. Geleneksel kıyafetleri ve Kazakistan bayrağıyla alana gelen Kazak grup şarkılar söyleyip, dans gösterilerinde bulundu.

Daha sonra CHP Milletvekili Aydın Özer, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve Belediye Başkanı Mustafa Gül yaptıkları konuşmalarla Cumhuriyetin 95'inci yılını kutladı.

Konuşmaların ardından sahneye çıkan Edip Akbayram sevilen şarkılarını alanı dolduran Kemerlilerle birlikte söyledi. Konser yaklaşık 2 saat sürdü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Edip Akbayram Cumhuriyet Antalya Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title