Haberler

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Beypazarı'nda STK temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi

Güncelleme:

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Beypazarı ilçesinde sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi. Yavaş, Ankara'da yapılan çalışmaları anlattı ve teşekkür etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Beypazarı ilçesinde sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'nde düzenlenen programa katılan Yavaş, Ankara'da ellerini çok güçlendirdiklerini söyledi.

Yavaş, "Daha öncesi 40 belediye meclis üyemiz vardı. Şimdi 16 belediyeyi aldık ve çok güzel işler yapacağız. Tüm köylerimizin grup yollarını sıcak asfaltla kaplayacağız. Buna başladık bile. Kırsal hizmetler desteklerimizi artırarak sürdüreceğiz. 30 bin Başkent Kart'a süt desteğimiz olacak. Başkent Kart'la 30 bin çocuğa süt desteği sağlayacağız ve çocukların dengeli beslenmesine destekçi olacağız. Dağıttığımız Başkent Kart'tan 80 bin esnaf yararlandı." diye konuştu.

Ankara'da susuz köy ve mahalle bırakmayacaklarını belirten Yavaş, şunları kaydetti:

" Ankara'mıza yakışan mahalleler ortaya çıkarmanın çabasındayız. Burada buluşmamızın ana amacı sizlere teşekkür etmek ve bir araya gelerek hasbıhal etmekti. Bizden önce, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanım bir toplantı düzenledi. Sizleri dinlediler ve taleplerinizi aldılar. 'Hiçbir işimiz yapılmadı' diye hayıflanmayın, tüm taleplerinizi yerine getireceğiz. Ankara Büyükşehir Belediyeciliği, Beypazarı ilçesinde birçok işte rol model oluşturmuştu. Şimdi ise Ankara Büyükşehir Belediyesi, tüm Türkiye'de yaptığımız çalışmalarla rol model olmayı sürdürüyor ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin rol model oluşu dalga dalga Türkiye'ye yayılıyor."

Toplantıya, Beypazarı Belediye Başkanı Özer Kasap, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör ve Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen de katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Mansur Yavaş Beypazarı Ankara Yerel Haberler Belediye Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title