Altın Küre Adayı NARCOS'tan Yola Çıkılarak Yazılmış Özgün Bir Roman - Haberler
Haberi Paylaş

Altın Küre Adayı NARCOS'tan Yola Çıkılarak Yazılmış Özgün Bir Roman

Bültenler - Güncel
Altın Küre Adayı NARCOS'tan Yola Çıkılarak Yazılmış Özgün Bir Roman

NARCOS dizisi ile bağlantılı ilk resmi roman olan Jaguarın Pençesi, Pablo Escobar liderliğindeki Medellín kartelinin iç yüzünü polis memuru Jose Aguilar Gonzales'in gözünden anlatıyor!

Genç ve idealist bir polis olan Gonzales, kendini bir anda uyuşturucu baronu Pablo Escobar'a hizmet ederken bulur. Escobar'ın azılı tetikçilerinden birine dönüşen memur, memleketi Medellín'de kokainle kararan hayatlara tanıklık eder ve kendi yaşamında da bir dizi felaketle yüzleşmek zorunda kalır. Olaylar Gonzales'i geri dönüşü olmayan bir yolun eşiğine getirmiştir; ya tüm kayıpları pahasına hayatta kalmak için kartele hizmet etmeyi sürdürecek ya da kartelin başındaki güçlü, karizmatik ve ölümcül tiranı karşısına alacaktır…

Jaguar'ın Pençesi, çiftçi bir baba ve öğretmen bir annenin oğlu olarak Kolombiya'da doğup dünyanın en azılı narkotik suçlusuna dönüşen Escobar'ı ve Medellín Karteli'nin işleyişini çarpıcı bir kurguyla okura aktarıyor.

Bültenler / Güncel

Memur, Polis, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title