###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

Altın Ambalaj Ödüllü Sunar İnce Belli Asd'nin Gümüş Ödülü Aldı

Bültenler - Güncel
Altın Ambalaj Ödüllü Sunar İnce Belli Asd'nin Gümüş Ödülü Aldı

Birçok Alanda Ödüle Sahip Olan 'SUNAR İnce Belli' Ambalaj Sanayicileri Derneği Tarafından (ASD) Düzenlenen "Ambalaj Ayyıldızları" Yarışmasında 'Gümüş Ödül'ü Almaya Hak Kazandı.

10 KATEGORİDE ÖDÜL VERİLDİ

Ambalaj Sanayicileri Derneğinin, WPO-Dünya Ambalaj Örgütünün akredite ettiği Ambalaj Ay Yıldızları 2011 yarışması İstanbul'da Çırağan Palace Kempinski Otel'de düzenlenen, yüksek katılımın gerçekleştiği özel gecede gerçekleşti. Toplam, 10 kategoride, 14 altın, 16 gümüş, 18 bronz ve 50 yetkinlik ödülü verildi. Tüm ödül alanlar, WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü)'nün "World Star (Dünya Yıldızı)" yarışmasına katılmaya hak kazandı.

MISIR YAĞI İLE ÖDÜL TÖRENİNDE FARK YARATTI

2011 yılında Ambalaj Sanayicileri Derneğince (ASD) düzenlenen "Ambalaj Ayyıldızları" yarışmasında Gümüş Ödüle layık görülen SUNAR bu alanda da farkını bir kez daha ortaya koydu. Yarışmada bu alanda Yudum zeytinyağı şişesiyle "Bronz Ödül" alırken "SUNAR İnce Belli" ise "Gümüş Ödül"ün sahibi oldu. Altın ödülün sahibi ise Komili'nin zeytinyağı ambalajına verildi. Diğer yağ firmaları zeytinyağında ödül alırken mısır yağı uzmanı SUNAR, mısır yağı şişesiyle öne çıkarak farklılık yarattı ve 'Gümüş Ödül'ü Çukurova Bölgesi olan evine götürdü. Böylece SUNAR'ın, mısır yağı alanındaki liderliği bir kez daha tescillenmiş oldu.

SUNAR SEKTÖRDEKİ MARKALARA ESİN KAYNAĞI OLUYOR

'SUNAR İnce Belli' daha önce de Uluslararası Gıda Zirvesinde "Güvenilir Marka" ödülü ve AGİD tarafından düzenlenen yarışmada "Yılın Markası" ödülünü de alarak çok farklı kurumlardan aldığı ödüllerle kalitesini ve farkını ortaya koydu.

Yaptığı müşteri odaklı pazar araştırması sayesinde geliştirdiği "Sunar İnce Belli" ambalajıyla sektördeki diğer markalara da esin kaynağı olurken, üretmiş olduğu yağların kalitesiyle de rakiplerinin önünde olduğunu defalarca gösterdi. Son yıllarda yapmış olduğu markalaşma yatırımlarının da meyvesini alarak bugünlere gelen "Sunar İnce Belli" bitkisel yağ sektörüne yön veren markalardan biri haline geldi.

Bültenler / Güncel

Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title