Haberler

Aksaray'da köy okulu öğrencileri Romanya'daki öğrencilerle buluşuyor

Abone Ol

???????Aksaray'ın Eskil ilçesi Ortakuyu İlkokulu öğrencileri eTwinning projesiyle Türkiye'nin farklı şehirlerinden 9 okul ve Romanya'dan bir okulla ortak proje yürütüyor.

??????? Aksaray'ın Eskil ilçesi Ortakuyu İlkokulu öğrencileri eTwinning projesiyle Türkiye'nin farklı şehirlerinden 9 okul ve Romanya'dan bir okulla ortak proje yürütüyor.

Sınıf öğretmeni Aslı Tuba Beçenek, AA muhabirine yaptığı açıklamada "Bayraklar ile Mutluluk Projesi ile öğrenciler hem eğlenerek öğreniyor hem de ulusal değerlere saygılı bireyler olarak yetişiyor." dedi.???????

Her proje ortağının kendi sınıfında birlikte planlanan ortak etkinlikleri eş zamanlı olarak yaptığını belirten Beçenek, şunları kaydetti:

"Bayrak bir milletin simgesidir ve çok önemlidir. Bayrak ait olduğu ülkenin geçmişine ait izleri üzerinde taşır. Her ay sınıflarımızda farklı bir ülkenin bayrağı incelenecek, çocuklarımızca bayrağa farklı materyallerle tasarımlar verilecek. Ayrıca çocuklarımız proje kapsamında eğlenerek öğrenecek. Ortaklarımızla evlatlarımızda saygı, empati ve hoşgörü barındıran bir kişiliğin temellerini atmayı ve onların sanatsal becerilerini fark etmelerini hedefliyoruz."

Kaynak: AA / Güncel

Türkiye Romanya Aksaray Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti? Beşiktaş'ta sakat futbolcular! Hangi futbolcular Fenerbahçe maçında oynayamayacak? Kendi Düşen Ağlamaz 23.bölüm CANLI İZLE! 7 Aralık Kendi Düşen Ağlamaz canlı yayın! Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm izle!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title