Haberler

Aksaray'da aileler ve öğrenciler iftarda bir araya geldi

Abone Ol

Aksaray'ın Eskil ilçesinde Taşkapı Ortaokulu'nda iftar programı düzenlendi.

Aksaray'ın Eskil ilçesinde Taşkapı Ortaokulu'nda iftar programı düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kılıçer, öğrenciler, veliler ve davetliler katıldı.

Taşkapı Ortaokulu Müdürü Süleyman Uz, bu yıl başlattıkları iftar programını geleneksel hale dönüştürerek her yıl tekrarlamak istediklerini belirterek, "Yaklaşık 500 kişilik yemek hazırladık. Yemeklerin hazırlanmasında bizlerden desteğini esirgemeyen başta öğretmen arkadaşlarımız ve veliler olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Burası hepimizin yuvası." diye konuştu.

Kaynak: AA / Güncel

milli eğitim bakanlığı Yemek Tarifi Hisarcık Aksaray Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title