Haberler

AK Parti Tunceli İl Başkanı Tek, Göreve Başladı

AK Parti Tunceli İl Başkanlığı'na atanan Fatih Tek, görevine başladı.

AK Parti Tunceli İl Başkanlığı'na atanan Fatih Tek, görevine başladı.

AK Parti Tunceli il binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Tek, 1 Mart itibariyle göreve atandığını hatırlatarak, teşkilat işinin bir bayrak yarışı olduğunu söyledi.

Tek, devraldığı bu bayrakla Tunceli'ye hizmet getirmeyi kendine görev addettiğini belirterek, "Hükümetin 14 yıllık iktidarı boyunca özverili çalışmaları sonucu Türkiye'nin dört köşesine ulaştırılan hizmetler, 2023 vizyonu çerçevesinde artarak devam edecektir. Bu hizmet anlayışıyla, bizimle başlayacak yeni dönemde Tunceli, bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlandırılmaya devam edecektir" diye konuştu.

AK Parti Tunceli il ve ilçe yönetimleri partinin yeni yapılanmasını daha rahat yapabilmesi için 24 Şubat'ta istifalarını sunmuş, il başkanı Erkan Eroğlu'nun yerine Tek atanmıştı.

Kaynak: AA / Güncel

AK Parti Türkiye Tunceli Politika Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

İran'dan Gebze'ye giden alüminyum yüklü tırdan 23 düzensiz göçmen çıktı

İran'dan Gebze'ye giden alüminyum yüklü tırdan 23 düzensiz göçmen çıktı

Dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala: 'Gerekirse TRT binasını yıkın' diye talimat verdim

Dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala: "Gerekirse TRT binasını yıkın" diye talimat verdim

500

Yorumlar (5)

CAN DERSİMLİ:

TUNCELİ ADİNA BİR UTANCTİR MEMLEKETTE ADAM Mİ KALMADİ DA DERSİMLE ALAKASİ OLMAYAN KİSİLERİ GETİRİYORLAR. GERCİ ONCEKİ BASKANİDA KUMANDA EDEN BUYDU SİMDİ AKP MEZHEPCİ TEKCİ SOVENİST ZİHNİYETİNİ ON PLANA CİKARMİS. BEYHUDE BU UGRASLAR HER ZAMAN TABELA PARTİSİ VE DUZİNEYLE POLİSİN CAN GUVENLİGİNİ KORUMAK İCİN BEKLEDİGİ BİR KULUBE OLARAK KALACAKTİR.

2
0
yanıtYanıtla
CAN DERSİMLİ:

METİN FURUNDAN BİR LAVAS GONDEREM AC KARNİN DOYSUN. AKP DERSİME ZARARDAN BASKA BİRSEY VERMEMİSTİR. BARAJ VE MADEN OCAKLARİYLA DERSİMİ YOK ETMEYE HAZİRLANİYOR. SİZ CORBAM KAYNASİN DERSİMİN CANİ CEHENNEME MODUNDASİNİZ.

yanıt3
yanıt0
Huseyin:

Akape dersimde tabela partisinden ileri gidemez. Zaten akp sonun başlangıçını geçti sonuna doğru yol almış durumda Thé End Akape

1
0
yanıtYanıtla
Süleyman:

akp Tunceliye yatırım konusunda ayrımcı davranıyor ve yatırım yapmıyor. . 80 ile öğrenci yurdu yaptı . Yalnız Tunceliye öğrenci yurdu yapmadı. . Tunceli üniversitesi kampüsünü tamamlamadı. . Akyünlü köprüsünü yapmadı, ama uzunçayır barajını yaptı. Erzincan Tunceli yolu güneydoğuyu karadenize en kısa yoldan bağlayan yol, ancak yapılmadı. Tuncelinin komşu illerle ve ilçeleri ile yolu yok. . Toki tunceliye birkaç 1 1 ahır yaptı , onlarda boş. . Aile kavramına sözde önem veren akp 1 1 lerde kendisi otursun. .

0
0
yanıtYanıtla
süleyman:

Biz devlet için vergi verdik, askerlik yaptık. . Daha ne yapalım. . Akp bizim vergilerimizi kendi çıkarları için kullandı. Akp bize zaten yatırım yapmıyor, vergilerimizi geri versin. . vergilerimizle kendimize yatırım yaparız. Akp den ihsan istemiyoruz. . Akp ayrım yapıyor. .

yanıt0
yanıt1
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title