Haberler

Ak Parti Niğde Ulukışla Belediye Başkan Adayı Ali Uğurlu Kimdir?

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Niğde Ulukışla Belediye Başkan Adayı olarak Ali Uğurlu ismini seçti. Ulukışla Belediye Başkan Adayı Ali Uğurlu kimdir, aslen nerelidir?

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti, Niğde Ulukışla Belediye Başkan Adayı mevcut başkan Ali Uğurlu olarak açıklandı. Ulukışla Belediye Başkan Adayı Ali Uğurlu kimdir, aslen nerelidir?

ALİ UĞURLU KİMDİR?

Ali Uğurlu, Niğde'nin Ulukışla'da doğdu. İlk, ortaokul ve lise tahsilini Ulukışla'da tamamladı. Askerlik görevini tamamlayan Uğurlu, ticaret hayatına atıldı.

2004 SEÇİMLERİNDE AK PARTİ NİĞDE İL GENEL MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİ

2001 yılında Ak Parti İlçe Teşkilatı Kurucular Kurulu'nda görev aldı. Genel Merkez Delegeliği ve İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Uğurlu, 2004 seçimlerinde Ak Parti Niğde İl Genel Meclis Üyesi seçildi. 2009 seçimlerinde 2.Kez İl Genel Meclis Üyeliğine seçildi.

Ali Uğurlu, İl Genel Meclis Başkan Vekilliği, İmar Komisyon Başkanlığı, İl Daimi Encümenliği, İl Genel Meclis Üyeliği, Meclis Katip Üyeliği, İmar Komisyonu Üyeliği, Köylere Hizmet Götürme Birliği Üyeliği, Sosyal Yardımlaşma Komisyon Üyeliği yaptı.

AK PARTİ'DEN ULUKIŞLA BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

2014 Yerel Seçimlerinde Ak Parti'den Ulukışla Belediye Başkanı seçilen Uğurlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde de yeniden Ak Parti Ulukışla Belediye Başkan Adayı oldu.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Ulukışla Niğde Politika Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Öldüresiye dövüp 'Yolda bulduk' diyerek hastaneye bıraktılar! Talihsiz adam hayatını kaybetti

Öldüresiye dövüp "Yolda bulduk" diyerek hastaneye bıraktılar! Talihsiz adam hayatını kaybetti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title