Haberler

AK Parti'li Arslan: Maksadımı Aştım

Abone Ol

Fevai Arslan, "Allah'ın bütün vasıflarını taşıyan lider cümlesi, hiç bir Müslaman'ın kabul etmeyeceği ifadedir maksadımı aştım kabul ediyorum." dedi.

Fevai Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 10 Ocak Cuma günü seçim bölgesi olan Düzce'de, partisinin seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmadaki bazı sözlerinin, medya tarafından, yanlış anlaşılmalara sebep olacak şekilde gündeme taşındığını kaydetti.

"YANLIŞ ANLAŞILMALARA SEBEP OLMUŞTUR"

İrticalen konuşması sırasında sarfettiği, "Allah'ın emrettiği bütün ahlak vasıflarını üstünde taşıyan lider" cümlesinin, haberlerde kastını aşarak, "Allah'ın bütün vasıflarını toplamış" gibi verildiğini ifade eden Arslan, "Bu da yanlış anlaşılmalara sebep olmuştur.

"HİÇ BİR MÜSLÜMAN'IN KABUL ETMEYECEĞİ BİR İFADEDİR"

Bu cümle, inançlarımın kabul etmediği ve hiç bir Müslüman'ın da kabul etmeyeceği bir ifadedir. Maksadımın bu olmadığını iyi niyetli her insan kabul edecektir. Sürçi lisan olarak ifade edilen bu sözün, siyaseten benim ve partimin aleyhine kullanılması küçük siyasi hesapların ucuz bir yansımasıdır. Takdir edilmelidir ki burada asıl olan maksadıma dair kendi açıklamamdır" dedi.

Kaynak: AA / Güncel

Fevai Arslan Ak Parti Düzce Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dünya Mühendisler Günü Mesajları 2023 | Dünya Mühendisler Günü anlamlı, kısa, söz ve mesajlar neler? Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024: Ocak memur zammı belli oldu mu, ne kadar oldu? 2024 Ocak öğretmen, memur, hemşire, polis, müfettiş maaşı ne kadar olacak? GTA 6 KALDIRAN BİLGİSAYAR VAR MI? Bilgisayarım (PC) GTA 6 kaldırır mı, kaldırıyor mu? DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ Mesajları ve sözleri resimli! Dünya Kadın Hakları Günü anlam ve önemi nedir? TikTok kapanacak mı? TikTok Türkiye'de yasaklanacak mı? CANLI ALTIN FİYATLARI 5 ARALIK | Çeyrek, Gram, Cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu? Altın Fiyatları Canlı! Android deprem uyarı sistemi nasıl yapılır, açılır? Google deprem uyarı sistemi nasıl aktif edilir? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024 | En düşük memur maaşı ne kadar olacak, hangi memur ne kadar maaş alacak? Zamlı memur ve emekli maaş listesi! Dilan Polat yardımcısı Şule sınır dışı edildi mi? Şule neden gözaltına alındı? SÜPER LİG GOL KRALLIĞI TABLOSU 2023-2024 | Süper Lig'de Gol Kralı kim 23-24? Trendyol Süper Lig Gol Krallığı sıralaması! İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık İstanbul deprem oldu mu? MasterChef kim elendi, gitti 3 ARALIK 2023? MasterChef All Star'a kim veda etti? ALES 3 SINAV SONUÇLARI: 2023 ALES sonuç sorgulama ekranı! Nuray Karaoğlu kimdir? Halk Tv konuğu Nuray Karaoğlu kaç yaşında, nereli? Nuray Karaoğlu biyografisi!
title